5 denní Toskánsko a Cinque Terre, Pisa, San Gimignano ubytování se snídaní 

Autobus
snídaně
Hotel

Toskánsko patří k jednomu z nejnavštěvovanějších italských regionů. Není to jen pro výbornou lokaci a celou řadu známých měst, jako je například renesanční Florencie nebo Pisa s proslavenou Šikmou věží. Ale určitě tomu nahrává i ráz zdejší přírody, kdy i můžete odskočit k pobřeží Ligurského moře i do nedalekých Alp. O výtečné italské kuchyni se není potřeba rozepisovat. Při putování Toskánskem by se nemělo zapomínat ani na méně známí místa, než jsou výše zmíněná, a jet se podívat na starobylé město Luca. Nevynechejte ani prohlídku pěti měst Cinque Terre. Tato oblast se pro svoji malebnost dostala až na seznam UNESCO.

Termíny a ceny: 

23. 05. - 27. 05. 2018: 4.499 - 11% LAST MINUTE sleva = 3.999 Kč (cena za osobu při minálním obsazení pokoje 2 osobami)
18. 07. - 22. 07. 2018: 4.499 - 4% sleva = 4.299 Kč (cena za osobu při minálním obsazení pokoje 2 osobami)
15. 08. - 19. 08. 2018: 4.499 - 4% sleva = 4.299 Kč (cena za osobu při minálním obsazení pokoje 2 osobami)
12. 09. - 16. 09. 2018: 4.499 - 4% sleva = 4.299 Kč (cena za osobu při minálním obsazení pokoje 2 osobami)

Aktuální informace: V současné chvíli je na každý termín nahlášený minimální počet účastníků pro uskutečnění zájezdu. Na každý termín je omezený počet míst.

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR:

Odjezd z ČR v odpoledních hodinách.

2. den - V oblasti Cinque Terre

V ranních hodinách příjezd do městečka La Spezia, které leží na pobřeží Ligurského moře v zátoce Golfo della Spezia. Odtud se vydáme lodí na prohlídku oblasti Cinque Terre (na seznamu UNESCO). Těšit se můžete na skalnaté pobřeží v Janovském zálivu. Tato oblast zahrnuje celkem pět obcí: Riomaggiore, Manarola, Corniglia, Vernazza a Monterosso al Mare. Ty se vyznačují terasovitě postavenými domy na skalních útesech. V Monterosso bude možnost krátkého koupání. Ve večerních hodinách odjezd na ubytování.

 

3. den - Ve městech Luca a Pisa:

3. den - Ve městech Lucca a Pisa:
Po snídani odjezd do Pisy (na seznamu UNESCO) na prohlídku slavného náměstí Piazza dei Miracoli (náměstí Zázraků), kde se nalézá i proslavená Šikmá věž. Odpoledne vás čeká pobyt u moře v městečku Viareggio nebo koupání na pláži v jeho blízkosti. (Alternativa programu v jarních / podzimních termínech: návštěva vinařství s degustací.) Poté  odjezd do města Lucca. Jedná se o elegantní podmanivé město obklopené hradbami, které nabízí atraktivní kombinaci dlážděných uliček, náměstí s mnoha kavárnami, kostelů, věží a muzeí. Ve večerních hodinách odjezd na ubytování.

 

4. den - Ve městech Siena a San Gimignano:

Po snídani odjezd do San Gimignana (na seznamu UNESCO), jehož hradby a historické rodové věže dokreslují malebný obraz středověkého města. Můžete se pokochat krásnými vyhlídkami do krajiny a ochutnat i nakoupit zdejší speciality.
Před polednem přejezd do Sieny, která je známá jako historické a kulturní město s výborně zachovalým středověkým architektonickým jádrem, díky němuž se také dostala na seznam UNESCO. Každoročně se tady konají světově známé koňské dostihy Palio. S průvodcem si projdete historické centrum s jedním z nejkrásnějších náměstí světa. V době osobního volna budete mít možnost navštívit rozsáhlý komplex zdejšího dómu nebo městské muzeum, popř. vylézt na radniční věž.


Ve večerních hodinách odjezd domů do ČR.

 

5. den - Návrat do ČR:

Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

Cena obsahuje

Doprava autobusem
2x ubytování v hotelu***
2x snídaně
Poplatky za vjezdy do měst (20 €) (500,-kč/os.)
Služby průvodce
Zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

Pobytová taxa včetně parkovného - 5 € /os. /noc (celkem: 10€)
Vstupy v rámci programu

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...