Putování z Říma na sever přes Benátky, Veronu, Florencii se zastávkou u Lago di Garda 

Autobus
snídaně
Hotel

Sladký život (La Dolce Vita) je světoznámý film, který proslavil především metropoli Řím. Ale Itálie je nádherná celá. Především pak oblast Toskánska. Kdo by neznal most Ponte Vecchio v renesanční perle Florencie, nebo Šikmou věž na náměstí Zázraků v Pise? Ovšem nesmíme zapomenout ani na město zamilovaných Veronu, kterou proslavilo Shakespearovo drama Romeo a Julie. Nádherný relax na turisty čeká v oblasti jezera Lago di Garde. V neposlední řadě Itálie láká na její výtečnou kuchyně. Kdo by dokázal odolat pravé italské pizze nebo těstovinám s bazilikovým pestem posypaným parmazánem.

Termíny a ceny:

22. 05. - 27. 05. 2018: 5.899 Kč - 15% sleva = 4.999 Kč (cena za osobu při minálním obsazení pokoje 2 osobami)
26. 06. - 01. 07. 2018: 5.899 Kč - 15% sleva = 4.999 Kč (cena za osobu při minálním obsazení pokoje 2 osobami)
17. 07. - 22. 07. 2018: 5.999 Kč (cena za osobu při minálním obsazení pokoje 2 osobami)
21. 08. - 26. 08. 2018: 5.999 Kč (cena za osobu při minálním obsazení pokoje 2 osobami)
16. 10. - 21. 10. 2018: 5.799 Kč (cena za osobu při minálním obsazení pokoje 2 osobami)
20. 11. - 25. 11. 2018: 4.999 Kč (cena za osobu při minálním obsazení pokoje 2 osobami)

Aktuální informace: Únorové akční ceny jsou pro velký zájem prodlouženy až do 19. 3. 2018. V současné chvíli je na každý termín nahlášený minimální počet účastníků pro uskutečnění zájezdu. Na každý termín je omezený počet míst.

 

odkaz na předprodej lístků do Kolosea: http://www.colosseum-rome-tickets.com/.

Nejlevnější vstupenka je za 16 € (12 € a přirážka 4 €) - platí pouze na odpoledne, od 14 do 19 h (i s touto vstupenkou se ještě stojí fronta, někdy dost dlouhá).

Vstupenka na konkrétní čas 28 € (včetně 2. patra, bez fronty).

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR

V odpoledních hodinách odjezd z ČR, transfer přes Rakousko do Itálie.

2. den - Řím - Vatikán i antika

V ranních hodinách příjezd do Říma, prohlídku začnete ve Vatikánu. Zde budete mít v rámci osobního volna čas k návštěvě baziliky sv. Petra. Můžete vystoupat na Michelangelovu kopuli, odkud je nádherný výhled do okolí. Poté se vydáte po stopách antiky, renesance i baroka – uvidíte náměstí Navona, Pantheon, Fontánu di Trevi. V rámci individuálního programu můžete navštívit i Španělské schody (zde možnost občerstvení a nákupů). Na závěr spatříte Koloseum, v jehož blízkosti leží Forum Romanum. Ve večerních hodinách odjezd na ubytování

3. den - Kouzelná Florencie

Ráno přejezd do Sesto Fiorentino, kde se vlakem dopravíte do centra Florencie. Následuje prohlídka města s průvodcem. Uvidíte nádhernou stavbu florentského Dómu, kampanily a baptisteria, projdete se kolem Palazzo Vecchio, mostu Ponte Vecchio, Palazzo Pitti, uvidíte slavnou Michelangellovu sochu Davida, můžete navštívit nádherné zahrady Boboli a prohlédnout si rozsáhlou galerii Uffizi plnou uměleckých skvostů, individuální program. Odjezd na ubytování k Bologni.

4. den - Krásné jezero Lago di Garda + Verona

Po snídani odjezd k nádhernému jezeru Lago di Garda. Tento den začneme na severu jezeru ve městečku Malcesinu, možnost výletu lanovkou na nejvyšší horu Monte Baldo (2. 218 m.n.m.) – cena: 22€, kde je nádherný výhled na celé jezero, samozřejmě prohlídka městečka. Poté budeme pokračovat po břehu jezera na jižní část jezera a den zakončíme na nejznámějším místě jezera – poloostrově – Sirmione s krátkou prohlídkou, volný program. Na večer odjezd do Verony - kde strávíte cca 2 hodiny ve městě plné lásky. Během prohlídky uvidíte Arena di Verona, slavný Juliin balkón. Odjezd na ubytování.

5. den - Benátky

Ráno přejezd do Punta Sabbioni, transfer lodí na ostrov Lido - prostor ke koupání. V podvečerních hodinách přejezd lodí do centra Benátek - kde uvidíte hlavní památky města - Dóžecí palác, Piazza San Marco, baziliku San Marco, Ponte Rialto, palác Akademia, budete mít možnost projet se na gondole. Jedná se o procházku městem s možností před odjezdem lodě posedět u vína či kávy. Ve večerních hodinách plavba lodí zpět do Punta Sabbioni. Odjezd zpět do ČR.

6. den - Příjezd do ČR

V odpoledních hodinách příjezd zpět do ČR.

Cena obsahuje

3x ubytování v hotelu***
3x snídaně
Doprava autobusem
Služby průvodce
Vjezd do Verony a Padovy včetně parkování 300 Kč/os (12 euro/os.).
Zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

Pobytová taxa včetně parkovného 5 €/noc/os. (celkem 15 euro)
Poplatek za lodní lístek z Punta Sabioni – ostrov Burano – Benátky nám. sv. Marka včetně poplatku za vjezd a parking autobusu 25 EUR/ os.
Vstupy v rámci programu

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...