Putování z Říma na sever přes Benátky, Veronu, Florencii se zastávkou u Lago di Garda 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
Cena za osobu v jednolůžkovém pokoji
294,00 €/osobu
Cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji
225,00 €/osobu
Cena za osobu ve třílůžkovém pokoji
225,00 €/osobu

Ubytování, o které jste měli zájem, je v tuto chvíli obsazené. Rádi Vám nabídneme ubytování podobného rázu, či náhradní termín ve Vámi vybraném ubytování. Kontaktujte nás prosím níže uvedeným formulářem, naši pracovnící se s Vámi spojí. Prosíme, uveďte detailní informace k vašemu pobytu, urychlíte tím vyřízení Vaši poptávky. Děkujeme.

*) Takto označené položky jsou povinné.

Odesláním poptávkového formuláře souhlasíte se zařazením Vašeho e-mailu do naší klientské databáze.

Autobus
snídaně
Hotel

Sladký život (La Dolce Vita) je světoznámý film, který proslavil především metropoli Řím. Ale Itálie je nádherná celá. Především pak oblast Toskánska. Kdo by neznal most Ponte Vecchio v renesanční perle Florencie, nebo Šikmou věž na náměstí Zázraků v Pise? Ovšem nesmíme zapomenout ani na město zamilovaných Veronu, kterou proslavilo Shakespearovo drama Romeo a Julie. Nádherný relax na turisty čeká v oblasti jezera Lago di Garde. V neposlední řadě Itálie láká na její výtečnou kuchyně. Kdo by dokázal odolat pravé italské pizze nebo těstovinám s bazilikovým pestem posypaným parmazánem.

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR

V odpoledních hodinách odjezd z ČR, transfer přes Rakousko do Itálie.

2. den - Řím - Vatikán i antika

V ranních hodinách příjezd do Vatikánu – návštěva Baziliky sv. Petra, Andělský Hrad, poté se přesuneme na Piazza Navona, dále uvidíte Pantheon, Kapitol, Forum Romanum, Koloseum, Fontánu di Trevi a Španělské schody a Piazza del Popolo. Ve večerních hodinách odjezd na ubytování na okraj Říma.

3. den - Krátka zastávka v Římě a Florencie

Po snídani odjezd na krátkou prohlídku Říma – aneb co se do prvního dne nevlezlo, poté přejezd do Sesto Fiorentino, kde se vlakem dopravíte do centra Florencie. Následuje prohlídka města s průvodcem. Uvidíte nádhernou stavbu florentského Dómu, kampanily a baptisteria, projdete se kolem Palazzo Vecchio, mostu Ponte Vecchio, Palazzo Pitti, uvidíte slavnou Michelangellovu sochu Davida, můžete navštívit nádherné zahrady Boboli a prohlédnout si rozsáhlou galerii Uffizi plnou uměleckých skvostů, individuální program. Odjezd na ubytování k Bologni.

4. den - Krásné jezero Lago di Garda

Po snídani odjezd k nádhernému jezeru Lago di Garda. Tento den začneme na severu jezeru ve městečku Malcesinu, možnost výletu lanovkou na nejvyšší horu Monte Baldo (2. 218 m.n.m.) – cena: 22€, kde je nádherný výhled na celé jezero, samozřejmě prohlídka městečka. Poté budeme pokračovat po břehu jezera na jižní část jezera a den zakončíme na nejznámějším místě jezera – poloostrově – Sirmione s krátkou prohlídkou, volný program. Odjezd na ubytování.

5. den - Verona a Benátky

Po snídani odjezd do Verony - kde strávíte cca 2 hodiny ve městě plné lásky. Během prohlídky uvidíte Arena di Verona, slavný Juliin balkón. Poté přejezd do Punta Sabbioni, transfer lodí na ostrov Lido - prostor ke koupání. V podvečerních hodinách přejezd lodí do centra Benátek - kde uvidíte hlavní památky města - Dóžecí palác, Piazza San Marco, baziliku San Marco, Ponte Rialto, palác Akademia, budete mít možnost projet se na gondole. Jedná se o procházku městem s možností před odjezdem lodě posedět u vína či kávy. Ve večerních hodinách plavba lodí zpět do Punta Sabbioni. Odjezd zpět do ČR.

6. den - Příjezd do ČR

V odpoledních hodinách příjezd zpět do ČR.

Cena obsahuje

3x ubytování v hotelu***, 3x snídaně, doprava autobusem, služby průvodce, zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

pobytová taxa 3 € / noc / osoba, Loď do Benátek - 23€, vstupy v rámci programu

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...