Putování z Říma na sever přes Benátky, Veronu, Florencii se zastávkou u Lago di Garda 

Autobus
snídaně
Hotel

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR

V odpoledních hodinách odjezd z ČR, transfer přes Rakousko do Itálie.

2. den - Řím - Vatikán i antika

V ranních hodinách příjezd do Vatikánu – návštěva Baziliky sv. Petra, Andělský Hrad, poté se přesuneme na Piazza Navona, dále uvidíte Pantheon, Kapitol, Forum Romanum, Koloseum, Fontánu di Trevi a Španělské schody a Piazza del Popolo. Ve večerních hodinách odjezd na ubytování na okraj Říma.

3. den - Krátka zastávka v Římě a Florencie

Po snídani odjezd na krátkou prohlídku Říma – aneb co se do prvního dne nevlezlo, poté přejezd do Sesto Fiorentino, kde se vlakem dopravíte do centra Florencie. Následuje prohlídka města s průvodcem. Uvidíte nádhernou stavbu florentského Dómu, kampanily a baptisteria, projdete se kolem Palazzo Vecchio, mostu Ponte Vecchio, Palazzo Pitti, uvidíte slavnou Michelangellovu sochu Davida, můžete navštívit nádherné zahrady Boboli a prohlédnout si rozsáhlou galerii Uffizi plnou uměleckých skvostů, individuální program. Odjezd na ubytování k Bologni.

4. den - Krásné jezero Lago di Garda

Po snídani odjezd k nádhernému jezeru Lago di Garda. Tento den začneme na severu jezeru ve městečku Malcesinu, možnost výletu lanovkou na nejvyšší horu Monte Baldo (2. 218 m.n.m.) – cena: 22€, kde je nádherný výhled na celé jezero, samozřejmě prohlídka městečka. Poté budeme pokračovat po břehu jezera na jižní část jezera a den zakončíme na nejznámějším místě jezera – poloostrově – Sirmione s krátkou prohlídkou, volný program. Odjezd na ubytování.

5. den - Verona a Benátky

Po snídani odjezd do Verony - kde strávíte cca 2 hodiny ve městě plné lásky. Během prohlídky uvidíte Arena di Verona, slavný Juliin balkón. Poté přejezd do Punta Sabbioni, transfer lodí na ostrov Lido - prostor ke koupání. V podvečerních hodinách přejezd lodí do centra Benátek - kde uvidíte hlavní památky města - Dóžecí palác, Piazza San Marco, baziliku San Marco, Ponte Rialto, palác Akademia, budete mít možnost projet se na gondole. Jedná se o procházku městem s možností před odjezdem lodě posedět u vína či kávy. Ve večerních hodinách plavba lodí zpět do Punta Sabbioni. Odjezd zpět do ČR.

6. den - Příjezd do ČR

V odpoledních hodinách příjezd zpět do ČR.

Cena obsahuje

3x ubytování v hotelu***, 3x snídaně, doprava autobusem, služby průvodce, Italská obratová daň - 15 € / os., zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

pobytová taxa 2€ / noc / osoba, Loď do Benátek - 23€, vstupy v rámci programu

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...