Starověký Řím pro náročné 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
Cena za osobu v jednolůžkovém pokoji
5 479 Kč
4 702 Kč/osobu
Cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji
4 299 Kč
3 699 Kč/osobu
Cena za osobu ve třílůžkovém pokoji
4 299 Kč
3 699 Kč/osobu
Autobus
snídaně
Hotel

Pokud chcete nahlédnout do bohaté římské historie, vydejte se za poznáním tohoto historicky významného města, které je proslulé nepřeberným množstvím starobylých památek, pyšní se malebnou čtvrtí Trastevere i místem, na kterém byl zavražděn Caesar. Během obsáhlých prohlídek Říma uvidíte například Koloseum, Benátský palác, vatikánský Andělský hrad, sídlo prezidenta Quirinál nebo Fontánu di Trévi.

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR

Odjezd z ČR v odpoledních hodinách.

2. den - Vatikán, Řím I.

V ranních hodinách přijedete do Říma. Prohlídka začne v ministátu Vatikán, která bude spojená s návštěvou vatikánských muzeí. Poté následuje prohlídka Říma s průvodcem kolem Andělského hradu, Piazza di Navona, Ara Pacis, Augustova mauzolea na náměstí Spagna a Popolo. Ve večerních hodinách odjezd na hotel.

3. den - Řím II.

Den zahájíte procházkou po dalších významných památkách Říma. Uvidíte baziliku Santa Maria Maggiore u Termini, baziliku Santa Maria degli Angeli na Piazza Repubblica, sídlo prezidenta Quirinál, Fontánu di TreviPantheon aj. Později odpoledne se projdete kolem Marcellova divadla a přes Fabriciův most na ostrůvek Isola Tiberina. Ke konci dne zamíříte do malebné čtvrti Trastevere, kde se nachází bazilika Santa Maria in Trastevere, místní restaurace, kavárny a bary. Ve večerních hodinách odjezd na hotel.

4. den - Řím III.

Poslední den v Římě navštívíte místo zvané Largo di Torre Argentina, kde stávala Pompeiova radnice, v níž byl zavražděn Caesar. Dále uvidíte tržiště Campo de'Fiori, Benátský palác, památník Viktora Emanuela II. a Kapitol. Následovat bude volný program, který můžete využít k prohlídce Kolosea a Forum Romanum nebo Kapitolských muzeí, příp. galerií dle vlastního výběru, na nákupy aj.

5. den - Příjezd do ČR

Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

Cena obsahuje

doprava autobusem
2x ubytování v hotelu***
2x snídaně, vjezd do Říma - 300 Kč/os. (12 €)
služby průvodce
zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

Pobytová taxa 5 € /os./noc
Doprava po Římě - 6 € /os.
Cestovní pojištění
Vstupy v rámci programu
Příplatek za jednolůžkový pokoj 790,-/noc

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...