Poznejte kouzlo památek v romantickém městě Řím na 3 dny se snídaní 

Autobus
snídaně
Hotel

Kdo navštívil Itálii a nebyl v Římě, jako by nežil. Sice se jedná o čtvrté nejlidnatější město Evropy, ale i tak si ho návštěvník v poklidu vychutná dosyta. Nepřeberné množství památek v čele s Koloseem a Fora Romanum, vynikající zdravá kuchyně a procházka kolem líně tekoucí Tibery je jen skromný výčet lákadel, které toto město nabízí. Ti, kdo zatouží po relaxaci v mořských vlnách, mohou zamířit do nedalekého přímořského městečka Ostie.

Termíny a ceny:
25. 07. - 29. 07. 2018: 4.099 Kč (cena za osobu při minimálním obsazení pokoje 2 osobami)
22. 08. - 26. 08. 2018: 4.099 Kč (cena za osobu při minimálním obsazení pokoje 2 osobami)
12. 09. - 16. 09. 2018: 4.099 Kč (cena za osobu při minimálním obsazení pokoje 2 osobami)
14. 11. - 18. 11. 2018: 3.599 Kč (cena za osobu při minimálním obsazení pokoje 2 osobami)

Aktuální informace: V současné chvíli je na každý termín nahlášený minimální počet účastníků pro uskutečnění zájezdu. Na každý termín je omezený počet míst.

 

odkaz na předprodej lístků do Kolosea: http://www.colosseum-rome-tickets.com/.

Nejlevnější vstupenka je za 16 € (12 € a přirážka 4 €) - platí pouze na odpoledne, od 14 do 19 h (i s touto vstupenkou se ještě stojí fronta, někdy dost dlouhá).

Vstupenka na konkrétní čas 28 € (včetně 2. patra, bez fronty).

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR

V dopoledních hodinách odjezd z ČR.

2. den - Vatikán

V ranních hodinách příjezd do Vatikánu. V rámci osobního volna budete mít možnost zhlédnout Baziliku sv. Petra a vystoupat do její kupole. Individuálně můžete navštívit Vatikánská muzea včetně Sixtínské kaple. Odpoledne pokračuje prohlídka samotného Říma s průvodcem - kolem Andělského hradu na náměstí Navona až k Pantheonu. Ve večerních hodinách přejezd na ubytování.

3. den - Antický Řím

Po snídani odjezd do centra Říma. V dopoledních hodinách hodinách budete mít dostatek času na prohlídku úchvatného Kolosea a také přilehlá fora - Forum Romanum. V odpoledních hodinách společně navštívíme Circo Maximo, Bocca di Veritas (Ústa Pravdy), Kapitolské náměstí, Benátské náměstí s památníkem Viktora Emanuela II. Individuální program a možnost dát si dobré jídlo budete mít u Fontána di Trevi a u Španělských schodů. Prohlídku zakončíme na Piazza del Popolo. Ve večerních hodinách přejezd na ubytování.

4. den - Ostie a koupání

Po snídani se vydáme do přímořského městečka Ostia, které se nachází jen pár kilometrů jižně od Říma. Zde strávíme celý den u moře. Ve večerních hodinách odjezd zpět do ČR.

5. den - Příjezd do ČR

V odpoledních hodinách návrat zpět do ČR.

Cena obsahuje

doprava autobusem, 2x ubytování v hotelu*** sociální zařízení na pokoji( toaleta, sprcha, umyvadlo), 2x snídaně, služby průvodce, informační materiály, vjezd do Říma - 300 kč / os.,(12eur/os.) zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

pobytová taxa vč.parkovného 5 € / os. / noc (celkem 10 euro), doprava po Římě - 6 € / os., vstupy v rámci programu

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...