Za památkami Říma, Florencie, Verony a Benátek 

Autobus
snídaně
Hotel

Sladký život (La Dolce Vita) je světoznámý film, který proslavil především metropoli Řím. Ale Itálie je nádherná celá. Především pak oblast Toskánska. Kdo by neznal most Ponte Vecchio v renesanční perle Florencie, nebo Šikmou věž na náměstí Zázraků v Pise? Ovšem nesmíme zapomenout ani na město zamilovaných Veronu, kterou proslavilo Shakespearovo drama Romeo a Julie. V neposlední řadě Itálie láká na její výtečnou kuchyně. Kdo by dokázal odolat pravé italské pizze nebo těstovinám s bazilikovým pestem posypaným parmazánem.

 

odkaz na předprodej lístků do Kolosea: http://www.colosseum-rome-tickets.com/.

Nejlevnější vstupenka je za 16 € (12 € a přirážka 4 €) - platí pouze na odpoledne, od 14 do 19 h (i s touto vstupenkou se ještě stojí fronta, někdy dost dlouhá).

Vstupenka na konkrétní čas 28 € (včetně 2. patra, bez fronty).

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR

Odjezd z ČR v dopoledních hodinách

2. den - Řím a Vatikán

V ranních hodinách příjezd do Říma, prohlídku začnete ve Vatikánu. Zde budete mít v rámci osobního volna čas k návštěvě baziliky sv. Petra. Můžete vystoupat na Michelangelovu kopuli, odkud je nádherný výhled do okolí. Poté se vydáte po stopách antiky, renesance i baroka – uvidíte náměstí Navona, Pantheon, Fontánu di Trevi. V rámci individuálního programu můžete navštívit i Španělské schody (zde možnost občerstvení a nákupů). Na závěr spatříte Koloseum, v jehož blízkosti leží Forum Romanum. Ve večerních hodinách odjezd na ubytování

3. den - Florencie - kolébka renesance

Po snídani odjezd do Sesto Fiorentino, odkud se vlakem dopravíte do centra Florencie. Následuje prohlídka města s průvodcem. Uvidíte nádhernou stavbu florentského Dómu, kampanily a baptisteria, slavnou Michelangelovu sochu Davida na náměstí Signoria, projdete se kolem Palazzo Vecchio a po mostě Ponte Vecchio. V 2. části dne můžete v rámci individuálního programu navštívit některou z florentských galerií (Uffizi, Palazzo Pitti se zahradami Boboli aj.). Ve večerních hodinách odjezd na ubytování.

4. den - Benátky a návštěva Verony

Po snídani dojezd do Punta Sabbioni, plavba lodí do Benátek, kde uvidíte hlavní památky města - Dóžecí palác, Piazza San Marco, baziliku San Marco a Ponte Rialto, budete mít možnost projet se na gondole; odpoledne je  přejezd na ostrov Lido, kde si můžete odpočinout a vykoupat se, nebo se projít po promenádě a jít si posedět na výbornou italskou kávu. Ve večerních hodinách přejezd do Verony, města lásky, kde navštívíte antickou arénu. Následuje odjezd do ČR.

5. den - Příjezd do ČR

Příjezd zpět do ČR v odpoledních hodinách.

Cena obsahuje

doprava autobusem, 2x ubytování v hotelu*** sociální zařízení na pokoji( toaleta, sprcha, umyvadlo), 2x snídaně, služby průvodce, informační materiály, Vjezd do Verony včetně parkování - 300 Kč/os, 12 euro/os.., zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

pobytová taxa včetně parkovného 5 € / os. / noc (celkem 10 euro), Poplatek za lodní lístek z Punta Sabioni – ostrov Burano – Benátky nám. sv. Marka včetně poplatku za vjezd a parking autobusu 25 EUR/ os.
doprava po městech - 8 € / os., vstupy v rámci programu

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...