5denní karneval v Benátkách s návštěvou Verony, Padovy, Sirmione 

Autobus
snídaně
Hotel

Navštívit Itálii a nepodívat se do města karnevalů Benátek by byl hřích. Navíc v okolí Benátek se nachází dva zajímavé ostrovy Murano a Burano, kde je k vidění průmyslová výroba lokálních krajek i skla. Po cestě do Benátek nejde minout ani město zamilovaných Veronu, kterou proslavila Shakespearova tragédie Romeo a Julie. Pokud se celý výlet završí návštěvou malebného Sirmione na jižním cípu jezera Lago di Garda, pak je dovolená v Itálii úplnou.

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR:

Odjezd z ČR v odpoledních hodinách.

2. den - V Benátkách:

V ranních hodinách přijedeme do přístavu Punta Sabbioni – čeká nás plavba lodí s průvodcem po Benátkách. Odpoledne přejedeme lodí na Ostrov Murano, kde si prohlédneme sklárny. Můžete si zakoupit originální výrobky italských sklářů – Benátské zrcadlo. Následuje přejezd na ostrov Burano (prohlídka výroby výšivek a krajek). Následuje individuální program a večer odjezd na ubytování do hotelu.

3. den - Ve Veroně a u jezera Lago di Garda:

Po snídani odjezd do Verony, města lásky, kde navštívíme dům Romea a Julie s pověstným balkónem, hrobky Scaligerů a Veronskou arénu. Odtud popojedem k jezeru Lago di Garda, konkrétně do města Sirmione, jedno z nejvíce romantických míst u jezera. Odpoledne se přesuneme do města Padova, které patří mezi druhé nejstarší univerzitní město. Při procházce městem bude k vidění například Kaple degli Scrovegni s nejlépe zachovanými freskami od Giotta, Palazzo della Raggione, Basilika san Antonio. Večer odjezd na ubytování do hotelu.

4. den - Druhý den v Benátkách:

Po snídani odjezd do Benátské laguny do přístavu Punta Sabione. Z Punta Sabbioni se přeplavíme lodí přímo na náměstí sv. Marka. Můžete se projet po hlavní benátské dopravní tepně Canal Grande. Bude čas vychutnat si kávu na nám. sv. Marka, navštívit baziliku i Dóžecí palác. Během celého dne budeme potkávat Benátské karnevalové masky a vychutnávat karnevalový rej. Následuje individuální program a ve večerních hodinách odjezd zpět do ČR.

5. den - Příjezd do ČR:

Příjezd do ČR v dopoledních hodinách.

Cena obsahuje

doprava autobusem, 2x ubytování v hotelu***, 2x snídaně, poplatky za vjezdy do do Padovy a Verony vč. parkování, služby průvodce, zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

pobytová taxa - 3 € / os. / noc, vstupy v rámci programu, loď do Benátek a poplatek za vjezd do Benátské laguny - 23 € / os.

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...