5denní karneval v Benátkách s návštěvou Verony, Padovy, Sirmione 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
Cena za osobu v jednolůžkovém pokoji
199,00 €/osobu
Cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji
153,00 €/osobu
Cena za osobu ve třílůžkovém pokoji
153,00 €/osobu
Autobus
snídaně
Hotel

Navštívit Itálii a nepodívat se do města karnevalů Benátek by byl hřích. Navíc v okolí Benátek se nachází dva zajímavé ostrovy Murano a Burano, kde je k vidění průmyslová výroba lokálních krajek i skla. Po cestě do Benátek nejde minout ani město zamilovaných Veronu, kterou proslavila Shakespearova tragédie Romeo a Julie. Pokud se celý výlet završí návštěvou malebného Sirmione na jižním cípu jezera Lago di Garda, pak je dovolená v Itálii úplnou.

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR:

Odjezd z ČR v odpoledních hodinách.

2. den - V Benátkách:

V ranních hodinách příjezd do Benátské laguny, do přístavu Punta Sabione. Z Punta Sabbioni se přeplavíme lodí přímo na náměstí sv. Marka. Projedeme se po hlavní benátské dopravní tepně Canal Grande. Bude čas vychutnat si kávu na nám. sv. Marka, navštívit baziliku i Dóžecí palác. Během celého dne budeme potkávat Benátské karnevalové masky a vychutnávat karnevalový rej. Následuje individuální program a večer odjezd na ubytování do hotelu.

3. den - Ve Veroně a u jezera Lago di Garda:

Po snídani odjezd do Verony, města lásky, kde navštívíme dům Romea a Julie s pověstným balkónem, hrobky Scaligerů a Veronskou arénu. Odtud popojedem k jezeru Lago di Garda, konkrétně do města Sirmione, jedno z nejvíce romantických míst u jezera. Odpoledne se přesuneme do města Padova, které patří mezi druhé nejstarší univerzitní město. Při procházce městem bude k vidění například Kaple degli Scrovegni s nejlépe zachovanými freskami od Giotta, Palazzo della Raggione, Basilika san Antonio. Večer odjezd na ubytování do hotelu.

4. den - Druhý den v Benátkách:

Po snídani pojedeme opět do přístavu Punta Sabbioni – čeká nás plavba lodí s průvodcem po Benátkách. Odpoledne přejedeme lodí na Ostrov Murano, kde si prohlédneme sklárny. Můžete si zakoupit originální výrobky italských sklářů – Benátské zrcadlo. Následuje přejezd na ostrov Burano (prohlídka výroby výšivek a krajek). Ve večerních hodinách odjezd zpět do ČR.

5. den - Příjezd do ČR:

Příjezd do ČR v dopoledních hodinách.

Cena obsahuje

doprava autobusem, 2x ubytování v hotelu***, 2x snídaně, poplatky za vjezdy do do Padovy a Verony vč. parkování, služby průvodce, zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

pobytová taxa - 3 € / os. / noc, vstupy v rámci programu, loď do Benátek a poplatek za vjezd do Benátské laguny - 23 € / os.

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...