4denní Silvestr v Benátkách a městě lásky Verona + sekt do páru - kopie 

Autobus
Snídaně
Hotel

Znáte jiné město pro zakončení roku než Benátky? My ne. Benátky jsou místo splněných přání. Nechte se uchvátit kouzlem Vánoc. Poslední vánoční atmosféra na Vás bude dýchat z romantických Benátek. Toto město je protkáno uměním, známými osobnostmi  a samozřejmě typickými gondolami. Historie na vás bude sálat z každé ulice propojením umělců i pouličních prodavačů. Vůně špaget a kávy je typické pro benátské ulice. Neradi bychom zapomněli i na místo plné romantiky a lásky města Verona. To vše a více prožijete navštívením těchto dvou kouzelných míst.

Přejeme Vám šťastný Nový Rok

 

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR

Odjezd z ČR v odpoledních hodinách

2. den - Prohlídka romantické Verony

V časných ranních hodinách příjezd do Verony – nádherného starobylého města, jehož dějiny sahají až do keltských a etruských dob. Poté bude následovat prohlídka historické části – velká římská aréna z 1. století po Kristu, náměstí Piazza Bra, románský kostel San Zeno Maggiore, náměstí Piazza delle Erbe, které se nachází na místě římského fóra, kde se pořádaly závody koňských spřežení. Na náměstí můžete vidět Fontanu di Madonna Verona s římskou sochou a sloup sv. Marka. Dále uvidíte náměstí Piazza dei Signori, kde uprostřed stojí socha Danta z 19. století, a v okolí je bazilika San Zeno, dvoukostel San Fermo Maggiore – hrad rodu Scaligerů. Individuální volno, odjezd na ubytování.

3. den - Silvestr v Benátkách

V ranních hodinách příjezd do přístavu Punta Sabione. Odtud se přeplavíme lodí přes Benátskou lagunu přímo na náměstí Sv. Marka, kde začne náš program. Přestože máme na prohlídku Benátek pouze jeden den, vynasnažíme se ukázat Vám pokud možno nejvíce z tohoto města na lagunách. Navštívíme hlavní benátskou dopravní tepnu Canal Grande, zastavíme se na mostě Ponte di Rialto, posedíme na nám. Sv. Marka, navštívíme baziliku, Dóžecí palác. Především však vychutnáme jedinečnou atmosféru tohoto výjimečného města. Večer prožijete dle vlastních představ – bujarou oslavou na Náměstí sv. Marka nebo v některé z místních restaurací. O půlnoci nás čeká nezapomenutelný ohňostroj nad Náměstím Sv. Marca a benátskou Lagunou.

4. den - Příjezd do ČR

Cena obsahuje

doprava autobusem
1x ubytování v hotelu***
1x kontinentální snídani
sekt do páru
služby průvodce
zákonné pojištění CK proti úpadku
Vjezd do Verony vč.parkování - 12euro/os.(300,-kč)

Cena neobsahuje

vstupy v rámci programu
pobytová taxa vč.parkování 5 euro/os./noc.
poplatek za vjezd do Benátské laguny a plavba lodí - 25 € / os.

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

ben3
shutterstock_755477821
shutterstock_696991741
shutterstock_666860512
ben8
ben10
ben6
ver4
ver1
ver3
PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...