Benátky s návštěvou ostrovů Murano a Burano 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
Cena za 1 osobu
1 399 Kč/osobu
Autobus
bez stravy
Bez ubytování

Navštívit Itálii a nepodívat se do města karnevalů Benátek by byl hřích. V tomto “městě na laguně” se hladina vody ve dnech tzv. “vysoké vody” zvýší až o 90 cm. Přesto anebo snad právě proto se sem každoročně sjíždí miliony turistů z celého světa. Asi nejznámější místo - náměstí sv. Marka -  láká na řadu pamětihodností v čele s Dóžecím palácem. Když zbude chvilka, není nad romantickou projížďku na místních gondolách.

V blízkosti Benátek se nachází i dva italské ostrovy - Murano a Burano. Kromě uchvacující krajiny, možnosti koupání lákají turisty i za poznáním lokálních řemesel. Burano je vyhlášené svými krajkami. Na ostrově Murano se zase nachází velké sklářské závody.

 

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR

Odjezd z ČR v odpoledních/večerních hodinách.

2. den - Benátky a ostrovy

V ranních hodinách příjezd do přístavu Punta Sabbioni, plavba lodí s průvodcem do Benátek, kde uvidíte hlavní památky města - Dóžecí palác, Piazza San Marco, baziliku San Marco, Ponte Rialto, palác Akademia, budete mít možnost projet se na gondole. V odpoledních hodinách odjezd na nedaleký ostrov Burano - město krajek a barevných rybářských domků. Při cestě zpět do přístavu návštěva ostrova Murano - návštěva místní sklárny. Plavba lodí zpět do přístavu Punta Sabbioni. Ve večerních hodinách odjezd zpět do ČR.

3. den - Příjezd do ČR

Příjezd do ČR v dopoledních hodinách.

Cena obsahuje

doprava autobusem, služby průvodce, zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

vjezd a plavba lodí do Benátek - 23 € / os., vstupy v rámci programu

Tento zájezd pořádá EXPRESSBUS - Coufalík (IČO: 13030086)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...