Proslulý karneval v romantických Benátkách ve 4 dnech 

Autobus
snídaně
Hotel

Navštívit Itálii a nepodívat se do města karnevalů Benátek by byl hřích. V tomto “městě na laguně” se hladina vody ve dnech tzv. “vysoké vody” zvýší až o 90 cm. Přesto anebo snad právě proto se sem každoročně sjíždí miliony turistů z celého světa. Asi nejznámější místo náměstí sv. Marka láká na řadu pamětihodností v čele s Dóžecím palácem. Když zbude chvilka, není nad romantickou projížďku na místních gondolách.

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR:

Odjezd z ČR v odpoledních nebo večerních hodinách

2. den - V Benátkách:

V ranních hodinách příjezd k Benátské laguně do přístavu Punta Sabione. Z přístavu se přeplavíme lodí přímo na náměstí sv. Marka, kde zahájíme prohlídku města. Při ní uvidíte: benátskou dopravní tepnu Canal Grande, most Ponte di Rialto, baziliku, Dóžecí palác. Během celého dne budeme potkávat Benátské karnevalové masky a vychutnávat si karnevalový rej. Následuje individuální program a ve večerních hodinách odjezd na ubytování do hotelu.

3. den - Druhý den v Benátkách:

Po snídani bude pokračovat prohlídka Benátek v jeho západní a jižní části. Nevynecháme návštěvu baziliky S. Maria del Frari, opery, chrámů S. Salvatore, S. Lorenzo a Santa Maria del Salutte. Ovšem památek bude mnohem více. Večer ve 20 hod. odjezd do ČR.

4. den - Příjezd do ČR:

Příjezd do ČR v ranních nebo dopoledních hodinách.

Cena obsahuje

doprava autobusem, 1x ubytování v hotelu***, 1x snídaně, služby průvodce, zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

pobytová taxa - 3 € / os. / noc, vstupy v rámci programu, plavba lodí do Benátské laguny - 23 €, 1x cesta vlakem do Benátek - 6 €.

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...