Romantická Verona, Benátky a přilehlé ostrovy 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
Cena za osobu v jednolůžkovém pokoji
3 089 Kč
2 671 Kč/osobu
Cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji
2 499 Kč
2 169 Kč/osobu
Cena za osobu ve třílůžkovém pokoji
2 499 Kč
2 169 Kč/osobu
Autobus
snídaně
Hotel

Projdete se městem proslaveným Romeem a Julií, navštívíte malebné městečko Sirmione s vodním hradem ležícím přímo u Gardského jezera, budete se plavit lodí na ostrovy v modré laguně a budete se kochat skvosty románské architektury. Na ostrovech vás čeká bývalá pevnost, písčité pláže, rybářské domky nebo místní sklárna.

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR

Odjezd z ČR v odpoledních hodinách.

2. den - Verona, Sirmione

Den zahájíte prohlídkou města Verona, která je díky svému historickému centru zapsaná na seznamu světového dědictví UNESCO. V romantické Veroně se můžete těšit na rodný dům Shakespearovy Julie, románskou architekturu a amfiteátr zvaný Veronská aréna. Následovat bude prohlídka městečka Sirmione a jeho historického centra s pevností Castello Scaligero se zvedacím mostem a opevněným přístavem. Veřer odjezd na hotel.

3. den - Punta Sabbioni, ostrovy, Benátky

V ranních hodinách podniknete plavbu lodí na ostrov Lido nebo ostrovy Burano a Murano, kde budete mít volný program vyhrazený k odpočinku s možností koupání v moři. Poté se přesunete do centra Benátek, kde si prohlédnete město včetně baziliky a dóžecího paláce na nám. sv. Marka, mostu Ponte Rialto a několika nejvýznamnějších kostelů. V odpoledních hodinách budete mít osobní volno. Ve večerních hodinách odjezd do ČR.

Na ostrov Lido se vydáte v letní sezóně, na ostrovy Burano a Murano se jezdí jaro/podzim. Na ostrově Lido stojí bývalá pevnost a nabízí nádhernou písčitou pláž, ostrov Burano je plný barevných rybářských domků a na ostrově Murano vás vezmeme do místní sklárny.

4. den - Příjezd do ČR

Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

Cena neobsahuje

Pobytová taxa 5€/noc/os.
Příplatek za jednolůžkový pokoj 790,-/noc
Lod do Benátek 25€

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...