5denní putování po Azurovém pobřeží s návštěvou Monaka a Provence 

Autobus
snídaně
Hotel

Místo, kam z Říma přesídlil papež ve 14. století a jehož jméno pochází z latinského slova provincie? Řeč je o první mimoitalské provincii Římanů, o Provence. Tato oblast se nachází na jihovýchodě Francie a rozhodně ho neproslavila pouze levandulová pole. Nachází se tady například záliv St. Tropez, který znáte ze seriálu Četník ze St. Tropez. Leží tu město Cannes, které každoročně pořádá mezinárodní filmový festival. Na pobřeží Francouzské riviéry se rozkládá i malý stát Monako, nebo také Monacké knížectví. Díky své rozloze 2,02 km2 se jedná o druhý nejmenší stát na světě.

Termíny a ceny:

06. 06. - 10. 06. 2018: 4.799 Kč - 27% LAST MINUTE sleva = 3.499 Kč (cena za osobu při minálním obsazení pokoje 2 osobami)
11. 07. - 15. 07. 2018: 4.799 Kč - 4% sleva = 4.599 Kč (cena za osobu při minálním obsazení pokoje 2 osobami)

Aktuální informace: V současné chvíli je na každý termín nahlášený minimální počet účastníků pro uskutečnění zájezdu.

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR:

Odjezd z ČR v dopoledních hodinách. Cesta pokračuje tranzitem přes Rakousko a Itálii.

2. den - V Monaku a Cannes:

V ranních hodinách příjezd do Monaka, kde následuje prohlídka tohoto městského státu. Těšit se tak můžete na návštěvu Oceánografického muzea, Knížecího paláce, katedrály knížecí rodiny, zdejší přístav a samozřejmě nevynecháme ani proslulé kasino Monte Carlo. Následuje volný program, který využijte například ke koupání na zdejší pláži.
Pokračujeme v jízdě autobusem a v podvečerních hodinách na chvilku zastavíme v Cannes. Společně se projdeme po promenádě Croisette, kde se nachází i tzv. chodník slávy. Určitě zbude čas se podívat na Festivalový palác. Večer odjezd na hotel.

 

3. den - U řeky Verdon

Po snídani odjezd do francouzské parfumerie FRAGONARD do města parfémů Grasse. Tady budeme mít komentovanou prohlídku. Na konci ní bude možnost si parfémy vyzkoušet a případně je hned koupit za výhodné ceny.
Naše společné putování pokračuje k úchvatnému kaňonu řeky Verdon. Odpoledne bude možnost koupání v jezeře Lav de Sainte-Croix nebo si tady můžete zapůjčit šlapadla a vyjet na jezero.
Večer návrat na hotel.

4. den - V Port Grimaud a St. Tropez:

Po snídani odjezd do pitoreskního lagunového městečka Port Grimaud, kterému se také přezdívá „Francouzské Benátky“. I tady je možnost se jít vykoupat v moři a odpočinout si na písečné pláži. V odpoledních  hodinách plavba lodí do světoznámého přístavního městečka Saint Tropez se slavnou četnickou stanicí, kterou znáte ze seriálu o četnících. Ve večerních hodinách odjezd zpět do ČR.

5. den - Návrat do ČR:

V odpoledních hodinách návrat zpět do ČR.

Cena obsahuje

Doprava autobusem
2x ubytování v hotelu**, sociální zařízení na pokoji (koupelna s wc, sprcha, umyvadlo)
2x snídaně
Služby průvodce
Informační materiál
Vjezd do Monaka 300 Kč/os.
Zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

Pobytová taxa včetně parkovného - 5 €/os./noc
Vstupy v rámci programu

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...