Za parfémy a kláštery do Provence a na Azurové pobřeží 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
Cena za osobu v jednolůžkovém pokoji
5 279 Kč/osobu
Cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji
4 099 Kč/osobu
Cena za osobu ve třílůžkovém pokoji
4 099 Kč/osobu
Autobus
snídaně
Hotel

Místo, kam z Říma přesídlil papež ve 14. století a jehož jméno pochází z latinského slova provincie? Řeč je o první mimoitalské provincii Římanů, o Provence. Tato oblast se nachází na jihovýchodě Francie a rozhodně ho neproslavila pouze levandulová pole. Nachází se tady například záliv St. Tropez, který znáte ze seriálu Četník ze St. Tropez. Leží tu město Cannes, které každoročně pořádá mezinárodní filmový festival. Na pobřeží Francouzské riviéry se rozkládá i malý stát Monako, nebo také Monacké knížectví. Díky své rozloze 2,02 km2 se jedná o druhý nejmenší stát na světě.

Termíny a ceny:

16. 05. - 20. 05. 2018: 4099 Kč (cena za osobu při minálním obsazení pokoje 2 osobami)
13. 06. - 17. 06. 2018: 4.199 Kč (cena za osobu při minálním obsazení pokoje 2 osobami)
04. 07. - 08. 07. 2018: 4.499 Kč (cena za osobu při minálním obsazení pokoje 2 osobami)
25. 07. - 29. 07. 2018: 4.499 Kč (cena za osobu při minálním obsazení pokoje 2 osobami)
15. 08. - 19. 08. 2018: 4.499 Kč (cena za osobu při minálním obsazení pokoje 2 osobami)
19. 09. - 23. 09. 2018: 3.999 Kč (cena za osobu při minálním obsazení pokoje 2 osobami)

Aktuální informace: Únorové akční ceny jsou pro velký zájem prodlouženy až do 19. 3. 2018. V současné chvíli je na každý termín nahlášený minimální počet účastníků pro uskutečnění zájezdu. Na každý termín je omezený počet míst.

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR

Odjezd z ČR v dopoledních hodinách

2. den - Avignon a Pont du Gard

V ranních hodinách příjezd do Avignonu, papežské město s největším gotickým palácem na světě, zapsaným do seznamu UNESCO.  V Avignonu navštívíte slavný Avignonský most, katedrálu Panny Marie, projdete se malebnými uličkami s kavárnami, obchůdky. V závěru prohlídky Avignonu navštívíte unikátní římský akvadukt Pont du Gard. Ve večerních hodinách odjezd na ubytování v oblasti Avignonu.

3. den - Provence a levandule

Po snídani odjezd do jedné z nejzajímavějších oblastí Provence-Vaucluse, proslulé množstvím krásných přírodních a historických lokací. Navštívíte skalní vesnici Gordes, známou pro svůj jedinečný provensálský styl a jedinečný výhled. V blízkosti vesnice Gordes se nachází jeden ze tří Cisterciáckých klášterů v Provence a to Abbaye de Sénanque. Poté zamíříme do Aix-en Provence, města kašen a fontán, rodiště Paula Cézanna. Cestou do Aix-en Provence budete mít také možnost vyfotit si krásná levandulová pole. Ve večerních hodinách návrat na ubytování.

4. den - Éze, koupání a Nice

Po snídani odjezd do městečka Éze, malebné městečko, vysoko nad mořem. Zde navštívíte nejznámější parfumerii na  Azurovém pobřeží, kde budete mít možnost zakoupit si originální francouzské parfémy za tovární ceny. Poté přejezd do hlavního města Azurového pobřeží Nice.  Průvodce vás provede skvosty starého Nice,  projdete se po Anglické promenádě. Odpoledne volný program, který můžete využít ke koupání v moři. Ve večerních hodinách odjezd zpět do ČR.

5. den - Příjezd do ČR

Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

Poznámka

Vstupy v rámci programu: Avignon - Papežský palác: 12€, Most sv. Bénézeta: 5€, možnost projížďky po Rhoně v Avignonu : 9€

Cena obsahuje

doprava autobusem, 2x ubytování v hotelu**/*** sociální zařízení na pokoji (koupelna s wc, sprcha, umyvadlo) , 2x snídaně, služby průvodce, informační materiál., zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

pobytová taxa vč. parkingu 5€/noc (celkem: 10€), Pont du Gard 5€, vstupy v rámci programu

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...