Paříž s Remeší a Versailles na 2 noci s ubytováním v ** hotelu, včetně snídaně a vjezdu do Paříže 

Autobus
snídaně
Hotel

I když jste možná Paříž už dříve navštívili, toto více než 2 milionové město má co nabídnout při každé návštěvě. Kromě romantických zákoutí a plavby na Seině v noci kolem rozsvícené Eiffelovky, je Paříž taky centrem obchodu a zejména módy. Za jednu návštěvu není možné projít krámky na Champs Elysées a zabloudit v uličkách Montmartru nebo vidět všechny obrazy v Louvre. Co teprve kdybyste se chtěli podívat do francouzských zámků Versailles a Remeš?

Termíny a ceny:

29. 03. - 02. 04. 2018: 3.799 Kč - 8% sleva = 3.499 Kč (cena za osobu při minálním obsazení pokoje 2 osobami)
27. 04. - 01. 05. 2018: 3.799 Kč (cena za osobu při minálním obsazení pokoje 2 osobami)
20. 06. - 24. 06. 2018: 3.699 Kč - 5% sleva = 3.499 Kč (cena za osobu při minálním obsazení pokoje 2 osobami)
25. 07. - 29. 07. 2018: 3.999 Kč (cena za osobu při minálním obsazení pokoje 2 osobami)
22. 08. - 26. 08. 2018: 3.999 Kč (cena za osobu při minálním obsazení pokoje 2 osobami)
26. 09. - 30. 09. 2018: 3.999 Kč (cena za osobu při minálním obsazení pokoje 2 osobami)
10. 10. - 14. 10. 2018: 3.699 Kč (cena za osobu při minálním obsazení pokoje 2 osobami)

Aktuální informace: Únorové akční ceny platí do 28. 2. 2018. V současné chvíli je na každý termín nahlášený minimální počet účastníků pro uskutečnění zájezdu.

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR

Odjezd z ČR v odpoledních hodinách.

2. den - Prohlídka Paříže

V ranních hodinách příjezd do Paříže a okružní jízda kolem chrámu Notre Dame, nejstarší pařížské univerzity Sorbony, Pantheon, Lucemburské zahrady, boulevard Saint Michel, římské lázně Cluny, boulevard Saint Germain, Justiční palác, most Pont Neuf, Louvre, Museé d’Orsay.  Zde dále přes Tuillerijské zahrady a Place Vendome k Muzeu parfémů s expozicí o historii a výrobě parfémů s možností vyzkoušet si různé vůně a nakoupit originální francouzské parfémy za tovární ceny. Chrám Madeleine, Opera Garnier, volno k procházce po pařížských bulvárech na nákupy suvenýrů a dárků, posezení v kavárně. Dle časových možností foto pauza, Ecole Militaire a Champ-de-Mars. Možnost zážitkové návštěvy Museé Grévin muzea voskových figurín s expozicí slavných osobností ze současnosti i z francouzských dějin, se všemi se můžete vyfotografovat. Ve večerních hodinách odjezd na ubytování.

3. den - Paříž a Versailles

Po snídani odjezd do Versailles – prohlídka barokní rezidence krále Slunce Ludvíka XIV. s mnoha nádhernými sály v čele se známou Zrcadlovou síní. Následně prohlídka rozsáhlých zahrad se spoustou soch a fontán s nejznámějšími Apollonovou a Neptunovou, Oranžerií, Velkým a Malým Trianonem. Prohlídka Montmartru , kde si prohlédnete nejromantičtější místa Paříže – Moulin Rouge, rue Lepic , filmovou kavárnu „U dvou mlýnu“ Amélie Poulin a nebo třeba  rue Norvins, kde bydlel slavný herec, Jean Marais, který v roce 1989 vytvořil sochu“ Muže procházející zdí“. Večeře v typicky francouzské restauraci. Ve večerních hodinách návrat na ubytování.

4. den - Pokračování v prohlídce Paříže

Po snídani odjezd k Eiffelově věži, budete mít možnost vystoupat a až do     nejvyššího patra asi nejvýznamnější francouzské pamětihodnosti. Poté dostanete volno k návštěvě muzeí a pařížských parků dle individuálních přání a zálib. Můžete navštívit například: Vojenské muzeum Invalidovna s hrobkou Napoleona, zážitkové Muzeum slavných voskových figurín Grevin , Musée de l´Orangerie v jedné části Tuilerijských zahrad ukrývá obraz Lekníny od Moneta. Narazit tu můžete na další zvučná jména jako je Renoir, Matisse, Cézanne, Sisley či Soutin, Muzeum Orsay, kde naleznete slavné francouzské impresionisty. Pokud dáváte přednost relaxaci a radovánkám ve vodním světě. Můžete navštívit Pařížský Aquaboulevard. Bazény s umělými vlnami, sladkovodní a mořské bazény, řeka s protiproudem, gejzíry, vodopády, vodní děla, tobogány ale i perličková koupel. Ve večerních hodinách sraz na nábřeží Seiny, možnost plavby po Seině. Odjezd do ČR. Cestou zastávka v Remeši a prohlidka exteriéru jedné z nejvýznamnějších historických budov.

5. den - Příjezd do ČR

Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

Cena obsahuje

Doprava autobusem, 2x ubytování v hotelu** sociální zařízení na pokoji (koupelna s wc, sprcha, umyvadlo), vjezd do Paříže 400kč / os., 2x snídaně, služby delegáta, informační materiály, zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

Pobytová taxa včetně parkingu - 2 × 5€ - celkem 10 €, plavba lodí po Seině 14,50€, jízdenka na metro, vstupy v rámci programu, 3 chodová večeře 23€ (není povinná)a

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...