5denní Silvestr v Paříži s návštěvou zámku Versailles a Fontainebleau + sekt do páru a hotel *** 

Autobus
snídaně
Hotel

Znáte jiné město pro zakončení roku než v Paříži? My ne. Paříž je místo splněných přání. Nechte se uchvátit kouzlem Vánoc. Poslední vánoční atmosféra na Vás bude dýchat z romantické Paříže. Toto město je protkáno uměním, známými osobnostmi  i nejznámější ulicí Champs-Elysées. Historie na vás bude sálat z každé ulice propojením umělců i pouličních prodavačů. Vůně palačinek, kaštanů je typické pro francouzské ulice.

Přejeme Vám šťastný Nový Rok

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR

2. den - 1. den v Paříži

V ranních hodinách příjezd do Paříže a okružní jízda – Latinská čtvrť, Pantheon, Sorbonna, chrám Notre Dame, Justiční palác, most Pont Neuf, odpoledne možnost prohlídky Louvru, který je známý nejen díky obrazu Mona Lisa, ale i knize Mistra šifra Leonarda od Dana Browna. Poté se přesuneme metrem na nábřeží Seiny a budete se moci projet lodí po řece a tak si nejlépe prohlédnout hlavní pařížské památky. V nejromantičtějším místě Paříže bude čas navštívit i adventní trhy a ochutnat něco z místních vánočních specialit / uzeného lososa, raclette zapečený v bagetě, francouzské zapečené brambory s sýrem  reblochonem , svařené víno „vin chaud“.nebo  horkou čokololádu atd…Na každém kroku bude vonět a vládnout vánoční atmosféra. V podvečerních hodinách odjezd na ubytování na okraji Paříže.

 

3. den - 2. den v Paříži s návštěvou Versailles a zámku Fontainebleau

Ráno výlet do Versailles - prohlídka barokní rezidence krále Slunce Ludvíka XIV s mnoha nádhernými sály v čele se známou Zrcadlovou síní, vlastních komnat krále a královny, zámecké kaple a dalších monumentálních sálů. Prohlídka zámeckého parku ve stylu vrcholné francouzské barokní zahradní architektury. Odpoledne bude následovat přejezd do Fontainebleau, prohlídka jednoho z největších francouzských zámků zapsaného na seznamu UNESCO. Na jeho výzdobě se podíleli přední mistři italské pozdní renesance. Bývalé královské sídlo, považované za jedno ze tří nejvýznamnějších v zemi, nese tento titul už od 12. století. Pyšní se nádherně zdobeným obložením, štukovými omítkami a úžasnými freskami. Součástí areálu je stohektarový park s Dianinou zahradou, Kapřím rybníkem a dalšími vodními plochami. Přejezd autobusem zpět do Paříže na Montmartre, kde začneme procházkou poblíž kabaretu Moulin Rouge. Tato malebná čtvrť je proslavená filmem Amélie z Montmartru. Možná poznáte některá ze slavných míst - baziliku Sacré Coeur, náměstí Tertre nebo Bateu-Lavoir s ateliérem Pabla Piccasa. Po osobním volnu následuje přesun do čtvrti Montparnasse. Kdo se nebojí výšek, má možnost vystoupat na Tour Montparnasse s vyhlídkovou terasou ve výšce 210 m. Vyhlídka na noční Paříž s osvětlenou Eiffelovou věží a dalšími pařížskými památkami se stane jistě nezapomenutelnou.
Odjezd zpět na hotel.

 

 

4. den - Silvestr v Paříži

Po snídani příjezd k Eiffelově věži, možnost výstupu na tuto nejznámější pařížskou památku. Prohlídka Invalidovny, ve které je pohřben Napoleon Bonaparte. Dále se přesuneme metrem do čtvrti Grands Boulevards,. Následuje procházka po bulvárech s možností návštěvy známého Muzea voskových figurín Museé Grévin s expozicí slavných osobností ze současnosti i z francouzských dějin. S každou osobností se bez obav vyfoťte. Pro zájemce možnost návštěvy Muzea parfémů. Bude i čas ochutnat tříchodové menu v typické francouzské restauraci.
Poté se přesuneme na Elysejská pole – světoznámá Champs-Elysées s Vítězným obloukem (případně jinam, kam budete chtít). Zbytek včera strávíme rozloučením se starým rokem a přivítání Nového roku 2019.

 

 

5. den - Příjezd do ČR

Cena obsahuje

doprava autobusem
2x ubytování v hotelu Campanille *** se sociálním zařízením na pokoji (wc, umyvadlo, sprcha, ručníky)
2x kontinentální snídaně
služby průvodce
vjezd do Paříže - 16euro/os.( 400 Kč)
sekt do páru
zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

vstupy do památek; cestovní pojištění; jednolůžkový pokoj (590,- kč/ os. / noc - 20 EUR); pobytová taxa 5 EUR / os / noc / vč. parkingu.

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...