Silvestr ve městě zamilovaných v Paříži + sekt do páru 

Autobus
snídaně
Hotel

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR

Odjezd z ČR v odpoledních hodinách. 

2. den - Paříž

S ranním rozbřeskem přijedeme do Paříže, kde začneme okružní jízdou po známých památkách. Z okna autobusu tak zahlédnete chrám Notre Dame, Museé d´Orsay, budovu Bourbonského paláce nebo Invalidovnu s hrobkou Napoleona.

Přirozeně nevynecháme ani Eiffelovku, kde bude čas si vyjet do nejvyššího patra, nebo pěšky vystoupat do 2. patra. Až se všichni pokocháme a vyfotíme, zamíříme na komentovanou procházku po nábřeží Seiny. Zájemci mohou nasednout na lodičky a pozorovat pařížské památky z jiného úhlu pohledu.

Zastavíme se na místě vánočních trhů - třídě Champs Elyseés s Vítězným obloukem. Zde bude volno pro občerstvení, projití si stánků nebo přilehlých butiků. Od chrámu Madeleine přes náměstí Svornosti dojdeme k Muzeu parfémů Fragonard. Čeká nás exkurze, která je zakončena možností si parfémy vyzkoušet. Ty, co vám zavoní, si můžete za výrobní ceny rovnou koupit jako dodatečný vánoční dárek. Večer přejedeme k hotelu na okraji Paříže.

3. den - Silvestrovská oslava v Paříži

Po snídani příjezd do čtvrti Opera a ke Grand Boulevards. Následuje procházka po bulvárech s možností návštěvy známého Muzea voskových figurín Museé Grévin s expozicí slavných osobností ze současnosti i z francouzských dějin. S každou osobností se bez obav vyfoťte.

Muzeím ale ještě není konec. Zavítáme i do Louvre, který je známý nejen díky obrazu Mona Lisa, ale i knize Mistra šifra Leonarda od Dana Browna. Následuje “poznávačka” pařížského podzemí, neboť metrem přejedeme do čtvrti Montmartre. Společně si prohlédneme baziliku Sacre Coeur a náměstí Place du Tertre. 

Pro zájemce bude i čas ochutnat tříchodové menu v typické francouzské restauraci na Montmartru. Po (nepovinné) večeři nebo osobním volnu následuje přesun do čtvrti Montparnasse. Kdo se nebojí výšek, má možnost vystoupat na Tour Montparnasse s vyhlídkovou terasou ve výšce 210 m. Vyhlídka na noční Paříž s osvětlenou Eiffelovou věží a dalšími pařížskými památkami se stane jistě nezapomenutelnou.

Poté se přesuneme do centra k Eiffelově věži a na Elysejská pole (případně jinam, kam budete chtít). Zbytek včera strávíme rozloučením se se starým rokem a přivítání Nového roku 2018.

4. den - Příjezd do ČR

Příjezd do ČR v odpoledních hodinách. 

Cena obsahuje

1x ubytování v hotelu**, 1x snídaně, vjezd do Paříže - 10 € / os., doprava autobusem, služby průvodce, zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

vstupy v rámci programu, pobytová taxa - 3 € / os. / noc

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...