Silvestr ve městě zamilovaných v Paříži + sekt do páru 

Autobus
snídaně
Hotel

Znáte jiné město pro zakončení roku než v Paříži? My ne. Paříž je místo splněných přání. Nechte se uchvátit kouzlem Vánoc. Poslední vánoční atmosféra na Vás bude dýchat z romantické Paříže. Toto město je protkáno uměním, známými osobnostmi  i nejznámější ulicí Champs-Elysées. Historie na vás bude sálat z každé ulice propojením umělců i pouličních prodavačů. Vůně palačinek, kaštanů je typické pro francouzské ulice.

Přejeme Vám šťastný Nový Rok

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR

Odjezd z ČR v odpoledních hodinách. 

2. den - Paříž

S ranním rozbřeskem přijedeme do Paříže, kde začneme okružní jízdou po známých památkách. Z okna autobusu tak zahlédnete chrám Notre Dame, Museé d´Orsay, budovu Bourbonského paláce nebo Invalidovnu s hrobkou Napoleona.


Dopoledne navštívíme Eiffelovku, kde bude čas si vyjet do nejvyššího patra, nebo pěšky vystoupat do 2. patra. Až se všichni pokocháme a vyfotíme, zamíříme na komentovanou procházku po nábřeží Seiny. Zájemci mohou nasednout na lodičky a pozorovat pařížské památky z jiného úhlu pohledu.
Zastavíme se na vánočně vyzdobené třídě Champs Elyseés s Vítězným obloukem. Zde bude volno pro občerstvení a projití si noblesních butiků. Od chrámu Madeleine přes náměstí Svornosti dojdeme k Muzeu parfémů Fragonard. Čeká nás exkurze, která je zakončena možností si parfémy vyzkoušet. Ty, co vám zavoní, si můžete za výrobní ceny rovnou koupit jako dodatečný vánoční dárek. Večer přejedeme k hotelu na okraji Paříže.
Následuje přesun metrem do čtvrti Montparnasse. Kdo se nebojí výšek, má možnost vystoupat na Tour Montparnasse s vyhlídkovou terasou ve výšce 210 m. Vyhlídka na noční Paříž s osvětlenou Eiffelovou věží a dalšími pařížskými památkami se stane jistě nezapomenutelnou.
Večer odjezd na ubytování do hotelu.

 

3. den - Silvestrovská oslava v Paříži

Po snídani příjezd na slavný pařížský Montmartre. Společně si prohlédneme baziliku Sacre Coeur a náměstí Place du Tertre s malíři a portrétisty a mnohými typickými kavárničkami a obchůdky se suvenýry.
Odpoledne se přesuneme metrem k Louvre, který je známý nejen díky obrazu Mona Lisa, ale i knize Mistra šifra Leonarda od Dana Browna.
Dále budeme pokračovat kolem budovy Burzy do čtvrti Grand Boulevards a Opeře, kde se projdeme po bulvárech s možností návštěvy známého Muzea voskových figurín Museé Grévin s expozicí slavných osobností ze současnosti i z francouzských dějin. S každou osobností se bez obav vyfoťte.
Pro zájemce bude i čas ochutnat tříchodové silvestrovské menu v typické francouzské restauraci.(není v ceně)
Poté se přesuneme do centra k Eiffelově věži nebo na Elysejská pole (případně jinam, kam budete chtít). Zbytek včera strávíme rozloučením se se starým rokem a přivítání Nového roku 2019.

 

4. den - Příjezd do ČR

Příjezd do ČR v odpoledních hodinách. 

Cena obsahuje

1x ubytování ve 2-lůžkových nebo 3-lůžkových pokojí bez příplatku s vlastním sociálním zařízením na pokoji, ručníky; doprava klimatizovaným autobusem; průvodce; pojištění proti úpadku cestovní kanceláře; snídaně, vjezd do Paříže: 12euro/os.(300,-kč), sekt do páru

Cena neobsahuje

vstupy do památek; cestovní pojištění; jednolůžkový pokoj (590,- kč/ os. / noc - 20 EUR); pobytová taxa 5 EUR / os / noc / vč. parkingu.

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...