4 denní Silvestr v Paříži s návštěvou Disneylandu s ohňostrojem 

Autobus
snídaně
Hotel

Kde jinde zakončit konec roku než v Disneylandu? V  Místě splněných přání. Nechte se uchvátit kouzlem Vánoc. Poslední vánoční atmosféra na Vás bude dýchat z romantické Paříže. Toto město je protkáno uměním, známými osobnostmi  i nejznámější ulicí Champs-Elysées. Historie na vás bude sálat z každé ulice propojením umělců i pouličních prodavačů. Vůně palačinek, kaštanů je typické pro francouzské ulice.

Přejeme Vám šťastný Nový Rok

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR

2. den - Den v Paříži

Ráno se budeme probouzet na předměstí Paříže a zamíříme k Eiffelově věži. Tady budete mít čas pěšky vystoupat do 2. patra, nebo se projet výtahem do 3. patra této nejvýznamnější francouzské pamětihodnosti.

Poté se vydáme do jednoho z největších mořských akvárií v Evropě. Zdejší akvárium má 43 nádrží s více než desetitisíci rybami. K vidění jsou tady rejnoci, murény, hvězdice, kraby i langusty. Zážitkem nejen pro malé je projití se v tunelu, ve kterém plave 32 žraloků. V bazénku si zase můžete pohladit různé druhy rybek.

Po prohlídce akvária zamíříme k řece Seině, kde usedneme na lodičky a podíváme se na pařížské památky zase ze zcela jiné perspektivy. Následovat bude samozřejmě procházka i po souši. Individuálně může zákazník v daném čase navštívit Louvre.

V nejromantičtějším místě Paříže bude čas navštívit i adventní trhy a ochutnat něco z místních vánočních specialit / uzeného lososa, raclette zapečený v bagetě, francouzské zapečené brambory s sýrem  reblochonem , svařené víno „vin chaud“.nebo  horkou čokololádu atd..Na každém kroku bude vonět a vládnout vánoční atmosféra.

 
V podvečerních hodinách odjezd na ubytování na okraji Paříže.

3. den - Silvestr v Disneylandu

Po snídani na hotelu přejedeme do zábavného parku Disneylandu, kde se vrátíme do dětských let. Zažijeme nekonečné štěstí v pěti kouzelných zemích, kde se nemožné a sny stávají skutečností. Navíc všechno ve speciální předvánoční atmosféře. Kdo nebudeme mít zábavy dost, má možnost navštívit i vedle stojící Studio Walta Disneyho. (zákazník si může dokoupit lístek a dopravu na místě individuálně)

Ve večerních hodinách se přesuneme metrem k Vítěznému oblouku, kde uvidíte ohňostoj v podobě uchvacujíci laser show a oslávíte Nový rok 2019.

Po ohňostroji, odjezd zpět do ČR.

4. den - Příjezd do ČR

Cena obsahuje

doprava autobusem
1x ubytování v hotelu**
1x kontinentální snídaně
služby průvodce
vjezd do Paříže - 12eur/os. (300 Kč)
zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

cestovní pojištění
pobytová taxa - 5 EUR / os/noc.
vstupy v rámci programu
Disneyland - vstup: 73 €/osoba (bez rozdílu věku). V případě zájmu je nutné lístek objednat a uhradit předem na účet v CK. Cena zahrnuje: cenu lístku 72,68 € + 0,32 € administrativní poplatek.

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...