Romantická Paříž se zastávkou ve Versailles ubytování v hotelu */** se snídaní a vjezdu do Paříže 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
Cena za osobu v jednolůžkovém pokoji
3 589 Kč/osobu
Cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji
2 999 Kč/osobu
Cena za osobu ve třílůžkovém pokoji
2 999 Kč/osobu
Autobus
snídaně
Hotel

Romantická zákoutí, noční plavba po řece Seině kolem rozsvícené Eiffelovky, krámky na Champs-Élysées, centrum obchodu a módy, vzácné obrazy v Louvre, lahodná francouzská kuchyně a křivolaké uličky Montmartru. To vše a mnohem více vám nabídne jedinečná Paříž.

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR

Odjezd z ČR v odpoledních hodinách.

2. den - Paříž - město lásky

V ranních hodinách příjedete do Paříže a vydáte se na okružní jízdu kolem chrámu Notre Dame, nejstarší pařížské univerzity Sorbony, Pantheonu, Lucemburských zahrad, boulevardu Saint Michel, římských lázní Cluny, boulevardu Saint Germain, Justičního paláce, mostu Pont Neuf, Louvru, Musée d’Orsay, Poslanecké sněmovny, mostu Alexandra III, Invalidovny s možnou fotopauzou, Ecole Militaire a Champ-de-Mars.

Další zastávka bude u Eiffelovy věže, budete mít možnost vystoupat až do nejvyššího patra nejvýznamnější francouzské pamětihodnosti. Poté se svezete vyhlídkovou lodí po Seině a projdete se po Champs Élysées s Vítězným obloukem, kde budete mít volno na možné nákupy a občerstvení v pravé pařížské kavárně.

Pokračovat budete na Náměstí Svornosti, k Tuillerijským zahradám, chrámu Madeleine a k Muzeu parfémů Fragonard, kde si prohlédnete expozici o výrobě a historii parfémů s možností vyzkoušet si jednotlivé vůně a zakoupit originální francouzské parfémy za tovární ceny. V podvečerních hodinách odjezd na ubytování na okraji Paříže.

3. den - Versailles a Paříž

V ranních hodinách přejedete do Versailles a prohlédnete si barokní rezidenci krále Slunce Ludvíka XIV. s mnoha nádhernými sály, v čele se známou Zrcadlovou síní. Navštívíte také rozsáhlé zahrady se spoustou soch, fontán, Velkým a Malým Trianonem a vesničkou Marie Antoinetty. Vždy o víkendu jsou fontány v činnosti, a tak se před vaším zrakem odehraje představení vodního muzikálu.

Odpoledne se přemístíte do Paříže příměstským vlakem a navštívíte Louver. Poté se projdete kolem Palais Royale do čtvrti Grand Boulevards, budovy Burzy, Opery Garnier a po pařížských bulvárech, kde budete mít možnost absolvovat zážitkovou prohlídku v muzeu voskových figurín Musée Grevin. Ve večerních hodinách se vydáte okružní jízdou autobusem až do čtvrti Montparnasse, kde navštívíte nejvyšší mrakodrap Paříže Tour Montparnasse „Nebe Paříže“, kde zažijete jedinečný výhled na osvětlenou noční Paříž. Odjezd do ČR ve večerních hodinách.

4. den - Příjezd do ČR

Návrat do ČR v dopoledních hodinách.

Poznámka

Vstupy v rámci programu: Eiffelova věž: 3.patro výtahem 17 €, 2.patro výtahem 11,50 €, 2.patro pěšky 6 €; Louvre: 15 €, zdarma do 25 let vč.; Versailles: zámek 18 €, zdarma do 25 let vč. Vodní muzikály -v sezoně o víkendu: 9,5 €, v pátek: hrající fontány: 8 €; plavba po Seině: 14,50 € , cesta metrem: 2- 6 €, městská doprava: Versailles -Paříž 3 €, Tour Montparnasse: 17 €, mládež 16-20 let 15 €, děti do 15 let 9,50 €, Musée Grévin - voskové figuriny: 22,50 €, večeře: 3chodové menu vč.nápojů cca 22- 25 €. Doporučené kapesné: 90 – 150 €, podle věku a zálib.

Cena obsahuje

Doprava autobusem, 1x ubytování v hotelu** sociální zařízení na pokoji (koupelna s wc, sprcha, umyvadlo), vjezd do Paříže 300kč / os., 1x snídaně, služby delegáta, informační materiály, zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

pobytová taxa vč. parkingu 3€ / noc, vstupy v rámci programu, 3 chodová večeře 23€ (není povinná)

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...