Paříž se zastávkou ve Versailles a Marii Antoinettou v hotelu */** se snídaní a vjezdu do Paříže 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
Cena za osobu v jednolůžkovém pokoji
3 589 Kč/osobu
Cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji
2 999 Kč/osobu
Cena za osobu ve třílůžkovém pokoji
2 999 Kč/osobu
Autobus
snídaně
Hotel

I když jste možná Paříž navštívili už dříve, toto více než 2 milionové hlavní město Francie má co nabídnout při každé další návštěvě. Kromě romantických zákoutí a noční plavby na Seině kolem rozsvícené Eiffelovky je Paříž taky centrem obchodu a zejména módy. Za jednu návštěvu není možné projít krámky na ulici CHamps Élysées, zabloudit v úzkých uličkách Montmartru nebo vidět všechny obrazy v Louvru. A co teprve, když se chcete podívat do rozlehlých zahrad u zámku Versailles?

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR

Odjezd z ČR v odpoledních hodinách.

2. den - Romantická Paříž

S ranním rozbřeskem přijedete na předměstí Paříže, kde vás čeká krátká autobusová projížďka kolem chrámu Notre Dame, muzea Musée d'Orsay, Bourbounského paláce nebo Invalidovny. Tady si uděláte krátkou zastávku, abyste se mohli vyfotit u hrobky Napoleona Bonaparteho.

Delší zastávka bude u Eiffelovy věže, kde budete mít dostatek času vystoupat až do nejvyššího patra (výtahem) nebo druhého patra (výtahem nebo pěšky). Až se dostatečně pokocháte výhledem na město, zamíříte k lodičkám na Seině. Projedete se podél nábřeží a pak zamíříte k Champs Élysées, která končí u Vítězného oblouku. Tady využijete osobního volna na nákupy v přilehlých boulevardech nebo k odpočívání v zahradách u pravé pařížské kávy. Před večerním odjezdem k hotelu na okraji Paříže následuje krátká procházka od náměstí Svornosti přes chrám La Madeleine do Tuilerijských zahrad.

3. den - Zámecké Versailles

Po typické francouzské snídani se přesunete do Versailles, kde se projdete barokní rezidencí krále Slunce Ludvíka XIV. Ze zámeckých sálu určitě nevynecháte známou Zrcadlovou síň. Poté zamíříte do rozsáhlých zahrad se spoustou fontán a řadou sousoší. Nezapomenete se podívat na Velký a Malý Trianon či na vesničku Marie Antoinetty. Díky víkendovému načasování zájezdu uvidíte sochy “v pohybu”. Přímo před vašima očima se rozehraje velkolepé představení vodního muzikálu.

V zahradách a na zámku strávíte přibližně 3 hodiny a pak se městským vlakem přesunete zpátky do Paříže. Nejprve navštívíte muzeum Louvre, kde bude prostor na prohlídku nejenom da Vinciho obrazu Mona Lisa. Poté se projdete přes Palais Royale do čtvrti Grand Boulevards. Po cestě minete budovu Burzy a okusíte atmosféru typických pařížských boulevardů. Pokud budete mít zájem, zaskočíte do Muzea voskových figurín Museé Grévin. Klidně se vyfoťte s každou francouzskou osobností zvlášť, je to povolené.

Někteří z vás budou mít delší osobní volno, neboť po muzeu následuje nepovinná tříchodová večeře (není v ceně zájezdu). Poté si půjdete vychutnat poslední hodiny v tomto romantickém městě. A jak jinak než při soumraku, kdy je Paříž pěkně nasvícená. Metrem přejedete do čtvrti Montparnasse, kde nebojácní mohou vystoupat na Tour Montparnasse. Zdejší vyhlídka se nachází ve 210 výškových metrech a je odtud nejkrásnější výhled na noční Paříž s blikající Eiffelovkou. Ve večerních hodinách následuje odjezd zpátky do ČR.

4. den - Příjezd do ČR

Příjezd do ČR v dopoledních hodinách.

Poznámka

Vstupy v rámci programu: Eiffelova věž: 3.patro výtahem 17 €, 2.patro výtahem 11,50 €, 2.patro pěšky 6 €; Louvre: 15 €, zdarma do 25 let vč.; Versailles: zámek 18 €, zdarma do 25 let vč. Vodní muzikály -v sezoně o víkendu: 9,5 €, v pátek: hrající fontány: 8 €; plavba po Seině: 14,50 € , cesta metrem: 2- 6 €, městská doprava: Versailles -Paříž 3 €, Tour Montparnasse: 17 €, mládež 16-20 let 15 €, děti do 15 let 9,50 €, Musée Grévin - voskové figuriny: 22,50 €, večeře: 3chodové menu vč.nápojů cca 22- 25 €. Doporučené kapesné: 90 – 150 €, podle věku a zálib.

Cena obsahuje

Doprava autobusem, 1x ubytování v hotelu** sociální zařízení na pokoji (koupelna s wc, sprcha, umyvadlo), vjezd do Paříže 300kč / os., 1x snídaně, služby delegáta, informační materiály, zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

pobytová taxa vč. parkingu 3€ / noc / os., vstupy v rámci programu, 3 chodová večeře 23€ (není povinná)

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...