Magická Paříž s návštěvou Eiffelovy věže,ubytováním v hotelu */** se snídaní a vjezdu do Paříže 

Autobus
snídaně
Hotel

I když jste možná Paříž už dříve navštívili, toto více než 2 milionové hlavní město Francie má co nabídnout při každé další návštěvě. Kromě romantických zákoutí a plavby na Seině v noci kolem rozsvícené Eiffelovky je Paříž taky centrem obchodu a zejména módy. Za jednu návštěvu není možné projít všechny krámky na Champs Elysées, zabloudit v úzkých uličkách Montmartru nebo vidět všechny obrazy v muzeu Louvre. A co teprve kdybyste se chtěli projít v Lucemburských zahradách?

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR

Odjezd z ČR v odpoledních hodinách.

2. den - Magická Paříž

S ranním rozbřeskem budeme vjíždět do Paříže a hned zamíříme na okružní jízdu, která započne u chrámu Notre Dame. Pokračujeme nejstarší pařížskou univerzitou Sorbonna, kde studovala například Marie Curie. Projedeme okolo Pantheonu, Lucemburských zahrad nebo boulevardu Saint Michel. Nemůžeme vynechat ani římské lázně Cluny, Justiční palác nebo Louvre, kde se mezi řadou uměleckých děl nachází i da Vinciho obraz Mona Lisa. Mineme Museé d'Orsay, budovu Poslanecké sněmovny a další významné pařížské místa.

Nakonec přejedeme most Alexandra III a dojedeme k Invalidovně. Mezi řadou hrobek se tady nalézá i ta Napoleona Bonaparteho. Zbude-li čas, zastavíme se tady a v okolí (Ecole Militaire, Champ-de-Mars) na krátkou fotopauzu.

Kde si ale uděláme delší zastávku spojenou nejenom s focením, je u Eiffelovky. Budete mít možnost vyjet si výtahem nebo vyjít pěšky na tuto bezesporu nejznámější pařížskou pamětihodnost. Následovat bude procházka s průvodcem, která začne na nábřeží Seiny. Zájemci si mohou zakoupit plavbu na lodičce.

Společně se projdeme po Champs Elyseés až k Vítěznému oblouku. Tady dostanete prostor k nákupům v pařížských buticích, ochutnávat kávu s pařížskou šlehačkou či se jen tak procházet. Metrem se pak přesuneme do čtvrti Montmartre, kterou proslavil film Amélie z Montmartru. Podíváme se na kavárnu U dvou mlýnů, kde Amélie pracovala. Nevynecháme ani kabaret Moulin Rouge. Kolem Náměstí malířů dojdeme až k samotné bazilice Sacré Coeur, kde bude chvilka k zakoupení suvenýrů či se nechat namalovat od místních umělců. Ve večerních hodinách nás čeká přejezd na ubytování na okraji Paříže.

3. den - Pokračování v prohlídce Paříže

Po snídani v hotelu přejedeme autobusem k Louvre, který je proslaven nejen obrazem italského mistra Leonarda da Vinci. Nachází se tady celá řada dalších umělecky hodnotných sbírek. Po prohlídce projdeme kolem paláce Royal a pařížské Burzy až k monumentální budově Opery Garnier. Opět následuje osobní volno po bulvárech s možností nákupů suvenýrů a ochutnávání francouzské kuchyně. Zájemci mohou navštívit i muzeum voskových figurín Museé Grévin. Se všemi exponáty (osobnostmi francouzských dějin) se můžete vyfotit.

Navečer opět přejedeme do Montmartre, které má v podvečerních hodinách své neopakovatelné kouzlo. Tady si uděláme pěší okruh od místa zábavy Place Pigalle přes ateliéry Pabla Piccassa na Náměstí Tertre. Výlet zakončíme u baziliky Sacré Coeur. Následuje nepovinná tříchodová večeře v typické místní restauraci.

Po večeři nebo osobním volnu (pro ty, kteří se jí nechtějí účastnit) následuje Noční Paříž, tj. okružní projížďka autobusem večerním osvětleným městem. Zahlédneme všechny významné monumenty z obou dnů - například kabaret Moulin Rouge, Invalidovnu. Zajedeme až do čtvrti Montparnasse. Tady si vystoupáme na mrakodrap Tour Montparnasse s vyhlídkovou terasou ve výšce 210 metrů. Před vašimi zraky se rozprostře noční Paříž včetně blikající rozsvícené Eiffelovky. Pak už se sbalíme a zamíříme zpátky domů.

4. den - Příjezd do ČR

Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

Cena obsahuje

Doprava autobusem, 1x ubytování v hotelu** sociální zařízení na pokoji (koupelna s wc, sprcha, umyvadlo), vjezd do Paříže 300kč / os., 1x snídaně, služby delegáta, informační materiály, zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

pobytová taxa vč. parkingu 5€ / os. / noc, vstupy v rámci programu, 3 chodová večeře 23€ (není povinná)

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...