Magická Paříž s návštěvou Eiffelovy věže,ubytováním v hotelu */** se snídaní a vjezdu do Paříže 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
Cena za osobu v jednolůžkovém pokoji
3 589 Kč/osobu
Cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji
2 999 Kč/osobu
Cena za osobu ve třílůžkovém pokoji
2 999 Kč/osobu
Autobus
snídaně
Hotel

I když jste možná Paříž už dříve navštívili, toto více než 2 milionové hlavní město Francie má co nabídnout při každé další návštěvě. Kromě romantických zákoutí a plavby na Seině v noci kolem rozsvícené Eiffelovky je Paříž taky centrem obchodu a zejména módy. Za jednu návštěvu není možné projít všechny krámky na Champs Élysées, zabloudit v úzkých uličkách Montmartru nebo vidět všechny obrazy v muzeu Louvre. A co teprve, kdybyste se chtěli projít v Lucemburských zahradách?

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR

Odjezd z ČR v odpoledních hodinách.

2. den - Magická Paříž

S ranním rozbřeskem vjedete do Paříže a hned zamíříte na okružní jízdu, která započne u chrámu Notre Dame. Pokračovat budete kolem nejstarší pařížské univerzity Sorbonna, kde studovala například Marie Curie. Projedete okolo Pantheonu, Lucemburských zahrad nebo boulevardu Saint Michel. Nevynecháte ani římské lázně Cluny, Justiční palác nebo Louvre, kde se mezi řadou uměleckých děl nachází i da Vinciho obraz Mona Lisa. Minete Musée d'Orsay, budovu Poslanecké sněmovny a další významná pařížská místa.

Nakonec přejedete most Alexandra III a dojedete k Invalidovně. Mezi řadou hrobek se tady nalézá i ta Napoleona Bonaparteho. Zbude-li čas, zastavíte se tady a v okolí (Ecole Militaire, Champ-de-Mars) na krátkou fotopauzu.

Delší zastávka spojená nejenom s focením, vás bude čekat u Eiffelovky. Budete mít možnost vyjet si výtahem nebo vyjít pěšky na tuto bezesporu nejznámější pařížskou pamětihodnost. Následně podniknete procházku s průvodcem, která začne na nábřeží Seiny. Pokud budete mít zájem, můžete si zakoupit plavbu na lodičce.

Projdete se po Champs Élysées až k Vítěznému oblouku. Tady dostanete prostor k nákupům v pařížských buticích, ochutnání kávy s pařížskou šlehačkou či se jen tak procházet. Metrem se pak přesunete do čtvrti Montmartre, kterou proslavil film Amélie z Montmartru. Podíváte se na kavárnu U dvou mlýnů, kde Amélie pracovala. Nevynecháte ani kabaret Moulin Rouge. Kolem Náměstí malířů dojdete až k samotné bazilice Sacré Coeur, kde budete mít chvilku k zakoupení suvenýrů nebo se necháte namalovat od místních umělců. Ve večerních hodinách vás čeká přejezd na ubytování na okraji Paříže.

3. den - Pokračování v prohlídce Paříže

Po snídani v hotelu přejedete autobusem k Louvre, který je proslaven nejen obrazem italského mistra Leonarda da Vinci. V muzeu najdete celou řadu dalších umělecky hodnotných sbírek. Po prohlídce se projdete kolem paláce Royal a pařížské Burzy až k monumentální budově Opery Garnier. Následovat bude osobní volno po bulvárech s možností nákupů suvenýrů a ochutnávání francouzské kuchyně. Budete mít možnost návštěvy muzea voskových figurín Musée Grévin, kde se se všemi exponáty (osobnostmi francouzských dějin) můžete vyfotit.

Navečer přejedete do Montmartre, které má v podvečerních hodinách své neopakovatelné kouzlo. Absolvujete pěší okruh od místa zábavy Place Pigalle přes ateliéry Pabla Piccassa na Náměstí Tertre. Výlet zakončíte u baziliky Sacré Coeur. Následovat bude nepovinná tříchodová večeře v typické místní restauraci.

Po večeři nebo osobním volnu následuje Noční Paříž, kdy podniknete okružní projížďku autobusem večerní osvětlenou metropolí. Zahlédnete všechny významné monumenty z obou dnů - například kabaret Moulin Rouge a Invalidovnu. Zajedete se podívat až do čtvrti Montparnasse. Tady si vystoupáte na mrakodrap Tour Montparnasse s vyhlídkovou terasou ve výšce 210 metrů. Před vašimi zraky se rozprostře noční Paříž včetně blikající rozsvícené Eiffelovky. Pak už se sbalíte a zamíříte zpátky domů.

4. den - Příjezd do ČR

Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

Poznámka

Eiffelova věž: 3.patro výtahem 17 €, 2.patro výtahem 11,50 €, 2.patro pěšky 6 €; Louvre: 15 €, zdarma do 25 let vč.; plavba po Seině: 14,50 € , cesta metrem: 2- 6 €, městská doprava: Versailles -Paříž 3 €, Tour Montparnasse: 17 €, mládež 16-20 let 15 €, děti do 15 let 9,50 €, Musée Grévin - voskové figuriny: 22,50 €, večeře: 3chodové menu vč.nápojů cca 22- 25 €. Doporučené kapesné: 90 – 150 €, podle věku a zálib.

Cena obsahuje

Doprava autobusem, 1x ubytování v hotelu** sociální zařízení na pokoji (koupelna s wc, sprcha, umyvadlo), vjezd do Paříže 300kč / os., 1x snídaně, služby delegáta, informační materiály, zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

pobytová taxa vč. parkingu 3€ / os. / noc, vstupy v rámci programu, 3 chodová večeře 23€ (není povinná)

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...