Pohádkový zájezd do Paříže a Disneylandu - Eiffelova věž, mořský svět i známá ZOO se snídaní 

Autobus
snídaně
Hotel


I když jste možná Paříž už dříve navštívili, toto více než 2 milionové hlavní město Francie má co nabídnout při každé další návštěvě. Kromě romantických zákoutí a plavby na Seině v noci kolem rozsvícené Eiffelovky, je Paříž taky centrem obchodu a zejména módy. Zažijete zážitek při návštěvě mořského světa pod Eiffelovou věží. Zamíříme také do nejstarší zologické zahrady Paříže. Za jednu návštěvu není možné projít krámky na ulici Rivoli, zabloudit v úzkých uličkách Montmartru nebo vidět všechny obrazy v Louvre. A co teprve když se chcete vyřádit v zábavním parku Disneyland?

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR

Odjezd z ČR v odpoledních hodinách.

2. den - Paříž

V ranních hodinách projedeme historický střed Paříže, uděláme pár foteček Eiffelovy věže a pěšky nebo výtahem ji zdoláme.... za ten výhled ve výšce 320 m to určitě stojí! Kolem poledne nás čeká návštěva největšího mořské akvária CINEAQUA ve Francii se 40 milióny litrů vody, 60 nádržemi, 10.000 živočichy a rostlinami, žraloky, rejnokami, murénami, langustami, chobotnicemi, mořskými koníky, hvězdicemi, rybičkami „Nemo“, 2500 vzácnými medúzami, 400 korály z celého světa. Zážitkem pro všechny je průchod jeskyním tunelem ve kterém plave 37 žraloků, můžete krmit rybičky v bazénu dotyků, podívat se na naučné a zábavné filmy, navštívit restauraci a butik se suvenýry...
 Po prohlídce akvária se projedeme po řece Seině výletní lodí, abychom shlédli ty nejdůležitější pařížské památky – most Alexandra III, náměstí Svornosti, muzeum Louvre a d´Orsay, budovu národního shromáždění, ostrov de la Cité s nádherným chrámem Notre Dame, pařížskou radnici, budovu rádia a televize, palác Chaillot-Trocdéro, Eiffelovu věž...
 Po odpočinku v místních kavárničkách a restauracích na třídě Champs Elysées se podíváme na velký vítězný oblouk - l´Arc de Triomphe s největším kruhovým objezdem na světě (12 výjezdů). Ve večerních hodinách přejedeme na hotel na okraji Paříže.

3. den - Pokračování v prohlídce Paříže

V dopoledních hodinách se projdeme přes náměstí Svornosti - Concorde, Tuillerijské zahrady, muzeum Louvre, most Pont Neuf, kolem ptačího a květinového trhu, až na ostrov de la Cité s majestátní katedrálou Notre Dame. Po osobním volnu na občerstvení a dokoupení suverýrů navštívíme Jardin des plantes - botanickou zahradu a 1200 zvířátek v místní ZOO. Pokud nebude chtít zákazník do ZOO, může zůstat v botanické zahradě, který je zdarma, nebo může do některých z muzeí např. Louvre, d´Orsay, centrum Pompidou (Bobourg). Ve večerních hodinách se vracíme na hotel.

4. den - Disneyland

Celý den strávíme ve světě fantazie zábavného parku Disneyland, který se skládá z 5 kouzelných zemí, kde se naše nejenom dětské sny stávají skutečností. Potkat Mickey Mouse a oblíbené kreslené postavičky, proletět se nad Londýnem do Země nezemě, ztratit se v labyrintu Alenky nebo na Robinsonově stromě, projet hřmící skálu, poobědvat v Africe a pak se nechat vystřelit kanónem do vesmíru a dopadnout mezi piráty z Karibiku ... Nadšení budou velcí i malí.... Po závěrečném nočním ohňostroji s vodní, světelné a filmovou projekcí na zámek Šípkové Růženky se sbalíme a plní zážitků odjedeme zpátky domů.

5. den - Příjezd do ČR

Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

Cena obsahuje

doprava autobusem
2x ubytování v hotelu** s vlastním soc. zařízením (WC, sprcha)
2x kontinentální snídaně
vjezd do Paříže (12 €)
vstup do Botanické zahrady
služby průvodce
zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

pobytová taxa vč. parkingu 300,kč/os., (12euro/os.) pobytová taxa je 5 €/os
vstupy v rámci programu
cestovní pojištění

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...