Do Paříže na Eiffelovku, do mořského světa i za řáděním do Disneylandu 

Autobus
snídaně
Hotel

I když jste možná Paříž už dříve navštívili, toto více než 2 milionové hlavní město Francie má co nabídnout při každé další návštěvě. Kromě romantických zákoutí a plavby na Seině v noci kolem rozsvícené Eiffelovky, je Paříž taky centrem obchodu a zejména módy. Za jednu návštěvu není možné projít krámky na ulici Rivoli, zabloudit v úzkých uličkách Montmartru nebo vidět všechny obrazy v Louvre. A co teprve když se chcete vyřádit v zábavním parku Disneyland?

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR

Odjezd z ČR v odpoledních hodinách.

2. den - v centru Paříže:

Ráno se budeme probouzet na předměstí Paříže a zamíříme k Eiffelově věži. Tady budete mít čas pěšky vystoupat do 2. patra, nebo se projet výtahem do 3. patra této nejvýznamnější francouzské pamětihodnosti.

Poté se vydáme do jednoho z největších mořských akvárií v Evropě. Zdejší akvárium má 43 nádrží s více než desetitisíci rybami. K vidění jsou tady rejnoci, murény, hvězdice, kraby i langusty. Zážitkem nejen pro malé je projití se v tunelu, ve kterém plave 32 žraloků. V bazénku si zase můžete pohladit různé druhy rybek.

Po prohlídce akvária zamíříme k řece Seině, kde usedneme na lodičky a podíváme se na pařížské památky zase ze zcela jiné perspektivy. Následovat bude samozřejmě procházka i po souši. Od nábřeží Seiny projdeme přes Náměstí Svornosti až k muzeu Louvre se světově známým obrazem Mony Lisy. Kdo bude znaven, může posedět v Tuilerijských zahradách. Ostatní ve svém osobním volnu mohou prozkoumávat expozice v Louvre nebo nakupovat v ulici Rivoli. Ve večerních hodinách přejedeme na hotel.

3. den - v Disneylandu:

Dnešní den strávíme zábavou v parku Disneyland, který si užijí malí jako velcí. Celý park se skládá z pěti kouzelných zemí, kde se naše nejenom dětské sny stávají skutečnostmi. Návštěva Disneyland parku je zakončena večerním ohňostrojem. Pak už se sbalíme a zamíříme zpátky domů.

4. den - Příjezd do ČR

Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

Poznámka

Vstupy v rámci programu: Eiffelova věž: 3. patro výtahem 17 €, 2.patro výtahem 9 €, 2.patro pěšky 6€, Louvre 15 €, zdarma do 25 let vč., Vítězný oblouk 9,50 €, zdarma do 25 let vč., plavba lodí po Seině 14,50 €, Tour Montparnasse 15 €, mládež 16-20 let 11,70 €, děti do 15 let 9,20 €, Musee Grevin: 24,50 €, studenti 21,50 €, děti do 14 let 17,50 €.

Cena obsahuje

doprava autobusem, 1x ubytování v hotelu */**, 1x snídaně, služby průvodce, informační materiály, zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

pobytová taxa vč. parkingu 3€ / noc / os., vjezd od Paříže 8€ / os., Disneyland (hlavní sezona) dospělý 55€, Disneyland (hlavní sezona) dítě 50€, Disneyland (magický víkend) dospělý 45€, Disneyland (magický víkend) dítě 40€, 3 chodová večeře 23€ (není povinná)

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...