4denní Valentýn v Paříži s návštěvou Disneylandu 

Zvolte si termín:

FIRST MINUTE

Název
Cena od
 
Cena za osobu v jednolůžkovém pokoji
3 889 Kč
3 080 Kč/osobu
Cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji
3 299 Kč
2 549 Kč/osobu
Cena za osobu ve třílůžkovém pokoji
3 299 Kč
2 549 Kč/osobu
Autobus
snídaně
Hotel

I když jste možná Paříž už dříve navštívili, toto více než 2 milionové hlavní město Francie má co nabídnout při každé další návštěvě. Kromě romantických zákoutí a plavby na Seině v noci kolem rozsvícené Eiffelovky, je Paříž taky centrem obchodu a zejména módy. Za jednu návštěvu není možné projít krámky na ulici Rivoli, zabloudit v úzkých uličkách Montmartru nebo vidět všechny obrazy v Louvre. A co teprve když se chcete vyřádit v zábavním parku Disneyland?

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR

V odpoledních hodinách odjezd z ČR

2. den - Den v Paříži

V ranních hodinách příjezd do Paříže. Autobusem projedete kolem Sorbony, Pantheonu, Lucemburských zahrad, boulevard Saint Michel, římské lázně Cluny, boulevard Saint Germain, Museé d´Orsay, Bourbonský palác, Invalidovny s hrobkou Napoleona k Eiffelově věži. Máte možnost vystoupat do nejvyššího patra nejznámější francouzské pamětihodnosti. Následuje celodenní prohlídka Paříže. Prohlídka začne procházkou po nábřeží Seiny s možností romantické plavby lodí, během níž poplujete pod všemi mosty zamilovaných, na nichž visí zámky – symboly lásky. Na třídě Champs Elysees s Vítězným obloukem můžete využít volno na nákupy nebo si můžete posedět ve francouzské kavárně. Následně je na programu návštěva náměstí Svornosti a chrám Madeleine. Jako poslední navštívíte Muzeum parfému Fragonard s možností nákupu parfémů pro vaše milované s poetickými názvy jako jsou například Královna srdce nebo Krásná milenka. Poté metrem přejedete na pěší okruh po Montmartru, kde uvidíte zeď lásky, na níž je ve 311 jazycích napsáno Miluji tě. V podvečerních hodinách odjezd na ubytování na okraj Paříže.

3. den - Disneyland

Dnešní den strávíme zábavou v parku Disneyland, který si užijí malí jako velcí. Celý park se skládá z pěti kouzelných zemí, kde se naše nejenom dětské sny stávají skutečnostmi. Návštěva Disneyland parku je zakončena večerním ohňostrojem. Pak už se sbalíme a zamíříme zpátky domů.

4. den - Příjezd do ČR

V odpoledních hodinách návrat zpět do ČR. 

Cena obsahuje

Doprava autobusem
1x ubytování v hotelu** , sociální zařízení na pokoji (koupelna s wc, sprcha, umyvadlo)
Vjezd do Paříže 300kč / os.
1x snídaně
Služby delegáta
Informační materiály
Zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

Pobytová taxa 5€ / noc /os.
příplatek za jednolůžkový pokoj - 790,-kč/os./noc.
Vstup do Disneylandu (bude upřesněno na začátku roku 2019)

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...