Zažijte kouzelnou atmosféru ve městě Paříž s návštěvou adventních trhů 

Autobus
snídaně
Hotel

Zažijte krásný adventní čas v Paříži. Nechte se uchvátit kouzlem Vánoc. Kde jinde můžete nasát vánoční atmosféru, než v romantické Paříži? Toto město je protkáno uměním, známými osobnostmi  i nejznámější ulicí Champs-Elysées. Historie na vás bude sálat z každé ulice propojením umělců i pouličních prodavačů. Vůně palačinek, kaštanů je typické pro francouzské ulice.

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR

V dopoledních hodinách odjezd z ČR.

2. den - V centru Paříže

S ranním rozbřeskem se ocitneme na kraji Paříže, kde začneme krátkou okružní jízdou kolem chrámu Notre Dame, muzea Louvre se známým obrazem Mony Lisy až k Invalidovně. Mezi řadou hrobek významných francouzských osobností se tady nachází i ta Napoleona Bonaparteho.
Nevynecháme i největší dominantu Francie - Eiffelovu věž. Bude možnost se nechat vyvést výtahem do jejího 3. patra, nebo se pěšky projít do 2. patra. Až se všichni pokocháme, zamíříme na komentovanou procházku podél nábřeží Seiny. Zájemci si mohou zakoupit plavbu na lodičce a sledovat tak památky zase z jiné perspektivy pohledu.
Také bude čas navštívit i adventní trhy a ochutnat něco z místních vánočních specialit / uzeného lososa, raclette zapečený v bagetě, francouzské zapečené brambory s sýrem  reblochonem , svařené víno „vin chaud“.nebo  horkou čokololádu atd..Na každém kroku bude vonět a vládnout vánoční atmosféra.
Celodenní putování zakončíme chrámem Madeleine, náměstím Svobody Place de la Concorde a exkurzí v Muzeu parfémů Fragonard. Parfémy si tu můžete vyzkoušet a rovnou koupit za výrobní ceny. Pěkný voňavý dárek jistě ocení vaše něžné polovičky.
V podvečerních hodinách se přesuneme na ubytování na okraji Paříže.

 

3. den - Den v Paříži

Po snídani se vypravíme na slavný pařížský Montmartre. Společně si prohlédneme baziliku Sacre Coeur a náměstí Place du Tertre s malíři a portrétisty a mnohými typickými kavárničkami. Odpoledne se přesuneme metrem k Louvre, který je známý nejen díky obrazu Mona Lisa, ale i knize Mistra šifra Leonarda od Dana Browna.
Dále budeme pokračovat kolem budovy Burzy do čtvrti Grand Boulevards a Opeře, kde se projdeme po bulvárech s možností návštěvy známého Muzea voskových figurín Museé Grévin s expozicí slavných osobností ze současnosti i z francouzských dějin. S každou osobností se bez obav vyfoťte.
Pro zájemce je možnost si vychutnat večeři v typické francouzské restauraci (není v ceně zájezdu). Po večeři následuje okružní jízda večerní osvětlenou Paříží do čtvrti Montparnasse. Kdo se nebojí výšek, nechť vystoupá Tour Montparnasse s vyhlídkovou terasou ve výšce 210 metrů. Vyhlídka na noční Paříž s vánočním nasvícením a osvětlenou Eiffelovou věží bude nezapomenutelným zážitkem před odjezdem domů.

 

4. den - Příjezd do ČR

Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

Cena obsahuje

1x ubytování ve 2-lůžkových nebo 3-lůžkových pokojí bez příplatku s vlastním sociálním zařízením na pokoji, ručníky
1x kontinentální snídaně
doprava autobusem
služby průvodce
pojištění proti úpadku cestovní kanceláře
vjezd do Paříže: 12€ / os.(300Kč)

Cena neobsahuje

vstupy do památek
cestovní pojištění
jednolůžkový pokoj (590 Kč/ os. / noc - 20 EUR)
pobytová taxa 5 € / os. / noc / vč. parkingu.

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...