Adventní čas v romantické Paříži s VERSAILLES 

Autobus
snídaně
Hotel

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR

V dopoledních hodinách odjezd z ČR.

2. den - V centru Paříže

V ranních hodinách příjezd do Paříže a okružní jízda - chrám Notre Dame, Justiční palác, most Pont Neuf, Louvre, Museé d'Orsay, Poslanecká sněmovna, most Alexandra III, k Invalidovně, zde fotopauza, dále kolem Ecole Militaire a Champ-de-Mars k Eiffelově věži - možnost výstupu na tuto nejznámější pařížskou pamětihodnost. 

Následuje celodenní prohlídka s průvodcem - procházka po nábřeží Seiny s možností plavby po Seině, třída Champs Elyseés s Vítězným obloukem.  Metrem  se přesuneme do čtvrti Montmartre, kde začneme procházkou poblíž kabaretu Moulin Rouge. Tato malebná čtvrť je proslavená filmem Amélie z Montmartru. Možná poznáte některá ze slavných míst - baziliku Sacré Coeur, náměstí Tertre nebo Bateu-Lavoir s ateliérem Pabla Piccasa.


 V nejromantičtějším místě Paříže bude čas navštívit i adventní trhy a ochutnat něco z místních vánočních specialit / uzeného lososa, raclette zapečený v bagetě, francouzské zapečené brambory s sýrem  reblochonem , svařené víno „vin chaud“.nebo  horkou čokololádu atd..Na každém kroku bude vonět a vládnout vánoční atmosféra.

 
V podvečerních hodinách odjezd na ubytování na okraji Paříže.

3. den - Den v Paříži

Ráno výlet do Versailles - prohlídka barokní rezidence krále Slunce Ludvíka XIV s mnoha nádhernými sály v čele se známou Zrcadlovou síní, vlastních komnat krále a královny, zámecké kaple a dalších monumentálních sálů. Prohlídka zámeckého parku ve stylu vrcholné francouzské barokní zahradní architektury.


 V poledních hodinách přejezd  městskou dopravou do Paříže,  do moderní  čtvrti La Défense – kde si užijeme vánoční atmosféry na  největších  adventních  trhách Paříže.


 Poté přesun  metrem k Louvru a možnost prohlídky  exterierů tohoto významného muzea .Určite bude čas si prohlédnou i slavnou skleněnou pyramidu na hlavním nádvoří.Pokračování přes palác Palais Royal a historicky velmi cennou Pasagge Vivienne, kolem pařížské Burzy do čtvrti Opera a Grand Boulevards, procházka po vánočně vyzdobených a nezapomenutelně osvětlených pařížských bulvárech, další  volno na nákupy vánočních dárku a suvenýrů pro vaše blízké. Ve večerních hodinách odjezd zpět do ČR.

4. den - Příjezd do ČR

Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

Cena obsahuje

1x ubytování ve 2-lůžkových nebo 3-lůžkových pokojí bez příplatku s vlastním sociálním zařízením na pokoji, ručníky; doprava klimatizovaným autobusem; průvodce; pojištění proti úpadku cestovní kanceláře; snídaně., vjezd do Paříže - 8 euro/os.

Cena neobsahuje

vstupy do památek; cestovní pojištění; jednolůžkový pokoj (590,- kč/ os. / noc - 20 EUR); ; pobytová taxa 3 EUR / os / noc / vč. parkingu.

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...