Adventní čas v romantické Paříži s VERSAILLES 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
Cena za osobu v jednolůžkovém pokoji
153,00 €/osobu
Cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji
107,00 €/osobu
Cena za osobu ve třílůžkovém pokoji
107,00 €/osobu
Autobus
snídaně
Hotel

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR

V dopoledních hodinách odjezd z ČR.

2. den - V centru Paříže

V ranních hodinách příjezd do Paříže a okružní jízda - chrám Notre Dame, Justiční palác, most Pont Neuf, Louvre, Museé d'Orsay, Poslanecká sněmovna, most Alexandra III, k Invalidovně, zde fotopauza, dále kolem Ecole Militaire a Champ-de-Mars k Eiffelově věži - možnost výstupu na tuto nejznámější pařížskou pamětihodnost. 

Následuje celodenní prohlídka s průvodcem - procházka po nabřeží Seiny s možností plavby po Seině, třída Champs Elyseés s Vítězným obloukem, zde volno k prohlídce adventních trhů a na vanoční nákupy. 

Pokračování na Náměstí Svornosti, Tuillerijské zahrady, chrám Madeleine k Muzeu parfémů Fragonard - prohlídka expozice o výrobě a historii parfémů s možností vyzkoušet si jednotlivé vůně a zakoupit francouzské parfémy za tovarní ceny.

V podvečerních hodinách odjezd na ubytování na okraji Paříže.

3. den - Den v Paříži

Ráno výlet do Versailles - prohlídka barokní rezidence krále Slunce Ludvíka XIV s mnoha nádhernými sály v čele se známou Zrcadlovou síní, vlastních komnat krále a královny, zámecké kaple a dalších monumentálních sálů. Prohlídka zámeckého parku ve stylu vrcholné francouzské barokní zahradní architektury.

Přejezd do Paříže vlakem RER do centra Paříže.

Přesun k Louvru a možnost prohlídky tohoto významného muzea s mnoha obrazy v čele s Monou Lisou italského mistra Leonarda da Vinci a mnoha dalšími uměleckými sbírkami.

Pokračování přes palác Palais Royal a historicky velmi cennou Pasagge Vivienne, kolem pařížské Burzydo čtvrti Opera a Grand Boulevards, procházka po vánočně vyzdobených a nezapomenutelně osvětlených pařížských bulvárech, volno na nakupy vánočních dárku a suvenýrů pro vaše blízké.

Možnost zážitkové navštěvy Museé Grévin - muzea voskových figurin s novou expozicí slavných osobností ze současnosti i z francouzských dějin, se všemi se můžete vyfotografovat.

Večeře v typické francouzské restauraci.

Po večeři přejezd do čtvrti Montparnasse. Možnost výstupu na Tour Montparnasse s vyhlídkovou terasou ve výši 210 m, vyhlídka na noční Paříž se slavnostně osvětlenou a blikající Eiffelovou věží a dalšími pařížskými památkami.

Odjezd do ČR kolem 23:00 hod.

4. den - Příjezd do ČR

Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

Cena obsahuje

1x ubytování v hotelu**, 1x snídaně, doprava autobusem, vjezd do Paříže, služby průvodce, zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

vstupy v rámci programu, 3 EUR pobytová taxa včetně parkovného

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...