Adventní čas v romantické Paříži  

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
Cena za osobu v jednolůžkovém pokoji
153,00 €/osobu
Cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji
107,00 €/osobu
Cena za osobu ve třílůžkovém pokoji
107,00 €/osobu
Autobus
snídaně
Hotel

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR

V dopoledních hodinách odjezd z ČR.

2. den - V centru Paříže

S ranním rozbřeskem se ocitneme na kraji Paříže, kde začneme krátkou okružní jízdou kolem chrámu Notre Dame, muzea Louvre se známým obrazem Mony Lisy až k Invalidovně. Mezi řadou hrobek významných francouzských osobností se tady nachází i ta Napoleona Bonaparteho.

Nevynecháme i největší dominantu Francie - Eiffelovu věž. Bude možnost se nechat vyvést výtahem do jejího 3. patra, nebo se pěšky projít do 2. patra. Až se všichni pokocháme, zamíříme na komentovanou procházku podél nábřeží Seiny. Zájemci si mohou zakoupit plavbu na lodičce a sledovat tak památky zase z jiné perspektivy pohledu.

Společně dojdeme na třídu Chams Elyseés, která je zakončena Vítězným obloukem. Tady bude osobní volno, kdy můžete jen tak odpočívat na vánočních trzích, okukovat místní butiky a nakupovat vánoční dárky pro vaše blízké. 
Celodenní putování zakončíme chrámem Madeleine, náměstím Svobody a exkurzí v Muzeu parfémů Fragonard. Parfémy si tu můžete vyzkoušet a rovnou koupit za výrobní ceny. Pěkný voňavý dárek jistě ocení vaše něžné polovičky. V podvečerních hodinách se přesuneme na ubytování na okraji Paříže.

3. den - Den v Paříži

Po francouzské snídani v hotelu se autobusem přesuneme do čtvrti Montmartre, kde začneme procházkou poblíž kabaretu Moulin Rouge. Tato malebná čtvrť je proslavená filmem Amélie z Montmartru. Možná poznáte některá ze slavných míst - baziliku Sacre Coeur, náměstí Tertre nebo Bateu-Lavoir s ateliérem Pabla Piccasa.

Budete mít jedinečnou možnost poznat i pařížské podzemí, neboť se metrem přesuneme k Louvru. Využijte čas k prohlídce jeho rozsáhlých uměleckých sbírek. Po muzeu následuje další volno, kdy se projdeme kolem budovy Opery k významným boulevardům. I tady nakoupíte řadu vánočních dárků. Skočit můžete i do Muzea voskových figurín Museé Grévin s expozicí slavných osobností ze současnosti i z francouzských dějin. 

Pro zájemce je možnost si vychutnat večeři v typické francouzské restauraci (není v ceně zájezdu). Po večeři následuje okružní jízda večerní osvětlenou Paříží do čtvrti Montparnasse. Kdo se nebojí výšek, nechť vystoupá Tour Montparnasse s vyhlídkovou terasou ve výšce 210 metrů. Vyhlídka na noční Paříž s vánočním nasvícením a osvětlenou Eiffelovou věží bude nezapomenutelným zážitkem před odjezdem domů.

4. den - Příjezd do ČR

Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

Cena obsahuje

1x ubytování v hotelu**, 1x snídaně, doprava autobusem, vjezd do Paříže, služby průvodce, zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

vstupy v rámci programu, 3 EUR pobytová taxa včetně parkovného

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...