Adventní čas v romantické Paříži  

Autobus
snídaně
Hotel

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR

V dopoledních hodinách odjezd z ČR.

2. den - V centru Paříže

S ranním rozbřeskem se ocitneme na kraji Paříže, kde začneme krátkou okružní jízdou kolem chrámu Notre Dame, muzea Louvre se známým obrazem Mony Lisy až k Invalidovně. Mezi řadou hrobek významných francouzských osobností se tady nachází i ta Napoleona Bonaparteho.

Nevynecháme i největší dominantu Francie - Eiffelovu věž. Bude možnost se nechat vyvést výtahem do jejího 3. patra, nebo se pěšky projít do 2. patra. Až se všichni pokocháme, zamíříme na komentovanou procházku podél nábřeží Seiny. Zájemci si mohou zakoupit plavbu na lodičce a sledovat tak památky zase z jiné perspektivy pohledu.

Společně dojdeme na třídu Chams Elyseés, která je zakončena Vítězným obloukem. Tady bude osobní volno, kdy můžete jen tak odpočívat na vánočních trzích, okukovat místní butiky a nakupovat vánoční dárky pro vaše blízké. 
Celodenní putování zakončíme chrámem Madeleine, náměstím Svobody a exkurzí v Muzeu parfémů Fragonard. Parfémy si tu můžete vyzkoušet a rovnou koupit za výrobní ceny. Pěkný voňavý dárek jistě ocení vaše něžné polovičky. V podvečerních hodinách se přesuneme na ubytování na okraji Paříže.

3. den - Den v Paříži

Po francouzské snídani v hotelu se autobusem přesuneme do moderní čtvrti  La Défense, kde se v letošním roce konají největší adventní trhy Paříže. Až si užijeme neopakovatelné vánoční pohody a ochutnáme něco z francouzských specialit vrátíme  se zpět do Paříže. Přesuneme se metrem do Tuilerijských zahrad a do Louvru


Po muzeu následuje procházka kolem Královského paláce , Burzy k  budově Opery k významným boulevardům. I tady nakoupíte řadu vánočních dárků. Skočit můžete i do Muzea voskových figurín Museé Grévin s expozicí slavných osobností ze současnosti i z francouzských dějin. 


Pro zájemce je možnost si vychutnat večeři v typické francouzské restauraci (není v ceně zájezdu). Po večeři následuje okružní jízda večerní osvětlenou Paříží do čtvrti Montparnasse. Kdo se nebojí výšek, nechť vystoupá Tour Montparnasse s vyhlídkovou terasou ve výšce 210 metrů. Vyhlídka na noční Paříž s vánočním nasvícením a osvětlenou Eiffelovou věží bude nezapomenutelným zážitkem před odjezdem domů.

4. den - Příjezd do ČR

Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

Cena obsahuje

1x ubytování v hotelu**, 1x snídaně, doprava autobusem, služby průvodce, zákonné pojištění CK proti úpadku, vjezd do Paříže - 8 euro/os.

Cena neobsahuje

vstupy v rámci programu, pobytová taxa vč. parkingu: 3euro/os./noc.

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...