Zažijte vánoční náladu ve městě Paříž 

Autobus
bez stravy
Sedadlo

Zažijte krásný adventní čas v Paříži a místa splněných přání Disneyland. Nechte se uchvátit kouzlem Vánoc. Kde jinde můžete nasát vánoční atmosféru, než v romantické Paříži? Toto město je protkáno uměním, známými osobnostmi  i nejznámější ulicí Champs-Elysées. Historie na vás bude sálat z každé ulice propojením umělců i pouličních prodavačů. Vůně palačinek, kaštanů je typické pro francouzské ulice.

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR

Odjezd z ČR v odpoledních hodinách. 

2. den - Den v centru Paříže

S ranním rozbřeskem přijedeme do Paříže, kde hned začneme krátkou okružní jízdou autobusem. Z jeho oken tak spatříte chrám Notre Dame, muzeum d'Orsay nebo Invalidovnu. Mezi zdejšími hrobkami se nachází i ta Napoleona Bonaparteho.


Samozřejmě nemůžeme vynechat zastávku u Eiffelovy věže. Kromě fotopauzy bude prostor ji i navštívit - výtahem nebo pěšky. To je pouze na vás. Následuje procházka kolem nábřeží Seiny. Zájemci se mohou svézt na lodičkách.


Poznáme i pařížské podzemí, neboť metrem přejedeme k pařížské Opeře, kde můžete zajít do Muzea voskových figurín Museé Grévin. S každou vystavenou francouzskou osobností se bez obav vyfoťte.


Následuje volno k návštěvě kaváren i butiků. Poté zamíříme od budovy Burzy přes Palais Royal k muzeu Louvre. Bude chvilka času na prohlídku jeho exteriérů  a vyfotíte si  slavnou  skleněnou pyramidu .  

Od Louvru přejedeme metrem do moderní čtvrti La  Défense – kde se v letošním roce konají největší adventní trhy Paříže.Už je čas se vánočně naladit, ochutnat místní speciality , nakoupit dárky atd…..


Ze čtvrti La  Défense pojedeme autobusem na závěrečnou  jízdu osvětlenou Paříží do čtvrti Montparnasse. Kdo se nebojí výšek, má možnost vystoupat na věž Tour Montparnasse s vyhlídkovou terasou ve výši 210 m. Vyhlídka na noční Paříž s osvětlenou a blikající Eiffelovou věží se stane jistě nezapomenutelným zážitkem před odjezdem domů. 
 
 

3. den - Příjezd do ČR

Příjezd do ČR v odpoledních hodinách. 

Cena obsahuje

doprava autobusem
vjezd do Paříže včetně parkovného (1 x 14€ / os.(350,-kč))
služby průvodce

Cena neobsahuje

vstupy v rámci programu

Tento zájezd pořádá EXPRESSBUS - Coufalík (IČO: 13030086)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...