Adventní Paříž se zastávkou v Disneylandu, s ohňostrojem 

Autobus
snídaně
Hotel

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR

V dopoledních hodinách odjezd z ČR.

2. den - Den v Paříži

S ranním rozbřeskem zamíříme k Eiffelovce. Bude čas vystoupat či vyjet až nahoru. Zájemci mohou zaskočit do jedinečného Mořského akvária. Jde vůbec o jedno z největších tady v Evropě. Nalézá se tu 43 nádrží s více než desetitisíci rybami (rejnoci, murény, Nemo, hvězdice, krabi, langusty). Neohrožení se mohou projít tunelem, ve kterém plave 32 žraloků.

Poté se uvelebíme na lodičkách a prohlédneme si památky kolem Seiny z trochu jiné perspektivy. V odpoledních hodinách zamíříme na adventní trhy na Champs Elyseés. Využijte osobní volno na maximum - vychutnejte si místní speciality (ústřice, lososa, raclette, sýrové fondy, šneky, aj.) a nezapomeňte dokoupit zbylé vánoční dárky.

Až budeme adventem znaveni, pokročíme dále na Náměstí Svobody, projdeme Tuillerijské zahrady a odpočineme si až před Louvrem. Ve večerních hodinách odjezd na hotel, ubytování.

3. den - Den v Disneylandu

Po snídani na hotelu přejedeme do zábavného parku Disneylandu, kde se vrátíme do dětských let. Zažijeme nekonečné štěstí v pěti kouzelných zemích, kde se nemožné a sny stávají skutečností. Navíc všechno ve speciální předvánoční atmosféře. Kdo nebudeme mít zábavy dost, má možnost navštívit i vedle stojící Studio Walta Disneyho. (zákazník si může dokoupit lístek a dopravu na místě individuálně) Ve večerních hodinách, po ohňostroji, odjezd zpět do ČR. 

4. den - Příjezd do ČR

V odpoledních hodinách příjezd do ČR.

Cena obsahuje

1x ubytování v hotelu**, 1x snídaně, služby průvodce, vjezd do Paříže, zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

vstupy v rámci programu, pobytová taxa vč. parkingu - 3€ / os. / noc

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...