Adventní Paříž se zastávkou v Disneylandu, s ohňostrojem 

Autobus
snídaně
Hotel

Zažijte krásný adventní čas v Paříži a místa splněných přání Disneyland. Nechte se uchvátit kouzlem Vánoc. Kde jinde můžete nasát vánoční atmosféru, než v romantické Paříži? Toto město je protkáno uměním, známými osobnostmi  i nejznámější ulicí Champs-Elysées. Historie na vás bude sálat z každé ulice propojením umělců i pouličních prodavačů. Vůně palačinek, kaštanů je typické pro francouzské ulice.

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR

V dopoledních hodinách odjezd z ČR.

2. den - Den v Paříži

S ranním rozbřeskem zamíříme k Eiffelovce. Bude čas vystoupat či vyjet až nahoru. Zájemci mohou zaskočit do jedinečného Mořského akvária. Jde vůbec o jedno z největších tady v Evropě. Nalézá se zde 43 nádrží s více než desetitisíci rybami (rejnoci, murény, Nemo, hvězdice, krabi, langusty). Neohrožení se mohou projít tunelem, ve kterém plave 32 žraloků.
Poté se uvelebíme na lodičkách a prohlédneme si hlavní památky kolem Seiny z trochu jiné perspektivy. Individuálně může zákazník v daném čase navštívit Louvre.

V odpoledních hodinách zamíříme na adventní trhy. Využijte osobní volno na maximum - vychutnejte si místní speciality (ústřice, lososa, raclette, sýrové fondy, šneky, aj.) a nezapomeňte dokoupit zbylé vánoční dárky.

Ve večerních hodinách odjezd na hotel, ubytování.

 

3. den - Den v Disneylandu

Po snídani na hotelu přejedeme do zábavného parku Disneylandu, kde se vrátíme do dětských let. Zažijeme nekonečné štěstí v pěti kouzelných zemích, kde se nemožné a sny stávají skutečností. Navíc všechno ve speciální předvánoční atmosféře. Kdo nebudeme mít zábavy dost, má možnost navštívit i vedle stojící Studio Walta Disneyho. (zákazník si může dokoupit lístek a dopravu na místě individuálně)

Ve večerních hodinách uvidíte uchvacující ohňostroj.

Po ohňostroji, odjezd zpět do ČR.

4. den - Příjezd do ČR

V odpoledních hodinách příjezd do ČR.

Cena obsahuje

1x ubytování ve 2-lůžkových nebo 3-lůžkových pokojí bez příplatku s vlastním sociálním zařízením na pokoji, ručníky
1x kontinentální snídaně
doprava autobusem; průvodce
zákonné pojištění proti úpadku cestovní kanceláře
vjezd do Paříže: 12 € /os.(300Kč)

Cena neobsahuje

vstupy v rámci programu
cestovní pojištění
jednolůžkový pokoj (590 Kč / os. / noc - 20 €
pobytová taxa 5 € / os / noc / vč. parkingu.
vstup do Disneylandu: 73 €/osoba (bez rozdílu věku). V případě zájmu je nutné lístek objednat a uhradit předem na účet v CK. Cena zahrnuje: cenu lístku 72,68 € + 0,32 € administrativní poplatek.

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...