Jeden den v Disneylandu s foto pauzou u Eiffelovky 

Autobus
bez stravy
Bez ubytování

I když jste možná Paříž už dříve navštívili, toto více než 2 milionové město má co nabídnout při každé návštěvě. Kromě romantických zákoutí a plavby na Seině v noci kolem rozsvícené Eiffelovky, je Paříž taky centrem obchodu a zejména módy. Co teprve kdybyste se chtěli vrátit do dětských let a snů v Disneylandu?

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR

Odjezd z ČR v odpoledních hodinách.

2. den - Disneyland Paris

V ranních hodinách příjezd do Paříže, fotopauza u symbolu Paříže – Eiffelovy věže. Přejezd do zábavného parku Disneyland, kde zažijete nekonečnou radost v pěti kouzelných zemích a sny se stávájí skutečností… Možnost návštěvy i Studií Walta Disneyho (kaskadéry, ohňovou show, Ratatouille, Spidermana, kreslící a filmová studia, proletět se na létajícím koberci nebo letět na armádním padáku, zkusit si namalovat a oživit kreslenou postavičku, svést se na psí dráze, uvidět filmové triky kdy se herec z divadla přenese na filmové plátno… a další). Odjezd ve večerních hodinách – po uzavření parku a závěrečném ohňostroji, vodní a světelné show (cca 23 -24 h). Přejezd přes Německo a návrat do ČR.

3. den - Příjezd do ČR

Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

Cena obsahuje

doprava autobusem, služby delegáta, vjezd do Paříže, informační materiály, vjezd do Vjezd do Paříže 350,-kč/os. (14euro/os.)

Cena neobsahuje

vstup do Disneylandu Vstup do Disneylandu 60euro - dospělý, dítě do 11,99let - 55euro, do - 2,99 let zdarma.

Tento zájezd pořádá EXPRESSBUS - Coufalík (IČO: 13030086)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...