Hotel TIA MARIA*** autobusem 

Autobus
polopenze
Hotel

od moře: 250 m
od letiště: 26 km

Sunny Beach je oblíbenou destinací turistů v Bulharsku. Hotel Tia Maria leží v jižní části letoviska, blízko k pláži (cca 250 m) i k centru města (cca 5 minut chůze), kam se hosté můžou vydat za zábavou do barů, obchodů a restaurací.

Hotel svým hostům nabízí pohodlné a prostorné pokoje v nově zrekonstruované části hotelu, s kapacitou až pět lůžek. Dále zde najdete bazén, fitness centrum, vlastní restauraci, bar a kavárnu. Stravu si můžete vybrat formou polopenze (v ceně) nebo all inclusive (za příplatek 1300 Kč). Jedná se o ideální dovolenou jak pro páry, tak pro rodiny s dětmi.

CENÍK:

Zájezd začíná vždy v pátek odjezdem z ČR a návratem v neděli zpět do ČR (celkem 10 dní). Ubytování v hotelu od soboty do soboty - 7 nocí (8 dní).

Dvoulůžkový pokoj s možností 2 přistýlek v termínu:
07. 09. – 23. 09. 2018: 7 nocí (8 dní + 2 dny cesta autobusem) - cena: 4.999 Kč / osoba

 

Dvoulůžkový pokoj s možností 2 přistýlek v  termínech: 
07. 09. – 23. 09. 2018: 7 nocí (8 dní + 2 dny cesta autobusem) - cena: 4.999 Kč / osoba
- 1. dítě na přistýlce: 3.000 Kč; 2. dítě na přistýlce: 4.999 Kč, 3. osoba na přistýlce: 5.499 Kč

Děti do 1,99 let mají pobyt zcela zdarma.

Maximální obsazení pokoje je 2 + 3 (2 dospělé osoby + 3 děti nebo 3 dospělé osoby + 2 děti nebo 4 dospělé osoby + 1 dítě).

Popis ubytování

Moderní Tia Maria Hotel v jižní části letoviska Sunny Beach, leží blízko k pláži (cca 250 m) i k centru města (cca 5 minut chůze), kam se hosté můžou vydat za zábavou do barů, obchodů a restaurací. Hotel svým hostům nabízí pohodlné pokoje, bazén, fitness centrum, vlastní restauraci, bar a kavárnu.

Hotel disponuje prostornými pokoji za příznivé ceny, které se nachází v rekonstruované části hotelu. Svým vybavením dokonale vyhovují rodinám s dětmi, nebo mladým párům. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, standardním nábytkem, televizí, balkonem, minibarem a vlastní koupelnou.

Stravu můžete mít formou polopenze, anebo za příplatek 1300 Kč all inclusive. Vše je pro vás nachystáno v hotelové restauraci, formou švédských stolů. Dále je v komplexu kavárna a cocktail bar, kde můžete využít neomezené konzumace nápojů.

Součástí hotelového komplexu je i bazén, který je pro hosty samozřejmě zdarma. Za příplatek můžete využít hotelové fitness centrum, vířivku, nebo parní lázeň.  WiFi připojení je jak na recepci, tak v pokojích již zahrnuto v ceně. Přibližně 100 metrů od hotelového komplexu se nachází supermarket.

Historické městečko Nessebar a auquapark Action se nachází 5 - 10min. jízdy.

https://www.aquapark.bg/en/home

 

 

Cena obsahuje

7x ubytování v hotelu
Stravování dle výběru (polopenze/all inclusive)
Doprava autobusem
Služby delegáta
Pobytová taxa
Zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

Cestovní pojištění (doporučujeme sjednat u naší CK - SLAVIA POJIŠŤOVNA, a.s. - 400 Kč - zahrnuje i pojištění storna zájezdu a limit pojistného plnění 5.000.000 Kč)

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...