Adventní Londýn s návštěvou ateliérů Harryho Pottera 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
Cena za osobu v jednolůžkovém pokoji
7 079 Kč
6 079 Kč/osobu
Cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji
5 999 Kč
4 499 Kč/osobu
Cena za osobu ve třílůžkovém pokoji
5 999 Kč
4 499 Kč/osobu

Ubytování, o které jste měli zájem, je v tuto chvíli obsazené. Rádi Vám nabídneme ubytování podobného rázu, či náhradní termín ve Vámi vybraném ubytování. Kontaktujte nás prosím níže uvedeným formulářem, naši pracovnící se s Vámi spojí. Prosíme, uveďte detailní informace k vašemu pobytu, urychlíte tím vyřízení Vaši poptávky. Děkujeme.

*) Takto označené položky jsou povinné.

Odesláním poptávkového formuláře souhlasíte se zařazením Vašeho e-mailu do naší klientské databáze.

Autobus
snídaně
Hotel

Chcete zažít vánoční Londýn? Neváhejte a vyrazte do krásně vyzdobených ulic, prohlédněte si známé památky, které toto město nabízí, a prožijte kouzelné chvíle v ateliérech věnovaných Harrymu Potterovi!

Program zájezdu

1. den - Odjezd z ČR

 • Odjezd z ČR v dopoledních hodinách, transfer přes Německo a Belgii.

2. den - Ateliéry Harryho Pottera

 • V ranních hodinách poplujete trajektem z Calais do Doveru, poté se přesunete autobusem k ateliérům Harryho Pottera, kde strávíte celý den. V ateliérech se dozvíte úplně vše o natáčení filmů o Harry Potterovi, na vlastní oči uvidíte kostýmy, maskérnu, různé efekty a mnoho dalšího.
 • Pro koho bude 9 hodin ve studiích Warner Brothers moc dlouhých, můžete se svézt místním autobusem (poplatek 3 GBP) do blízkého města Watford do nákupního centra (Primark, Poundland, Marks & Spencer, Next aj.), kde vás večer vyzvedne autobus.

 • Večer přejezd na hotel.

3. den - Londýn

 • Začneme prohlídkou v části Greenwich v Londýně, kde se nachází světoznámá Královská observatoř, kterou prochází nultý poledník, Námořní muzeum, Královská námořní akademie a loď Cutty Sark. 
 • Následuje plavba lodí po Temži k Tower of London. V rámci individuálního volna můžete pevnost navštívit. Mimo jiné jsou tady totiž uloženy korunovační klenoty. 
 • Projdete se přes Tower Bridge, kolem Southwarské katedrály, divadla Globe, kde kdysi působil W. Shakespeare až ke galerii Tate Modern. Po cestě minete menší adventní trhy a zabočíte na Millenium Bridge. Kolem katedrály sv. Pavla se pak dostanete až do části City.
 • Následuje přejezd lodí do části Westminster. Pokud čas dovolí, projedete se na London Eye, ze kterého můžete obdivovat Londýn z výšky. Kdo nemá zájem, může čas využít k procházce podél Temže a dojít jde až k samotnému Big Benu.
 • Večer přejedete na hotel.

4. den - Londýn - adventní trhy

 • Čeká vás další kolečko po nejlepších londýnských pamětihodnostech. Po pravé britské snídani přejedete do centra Londýna, kde budete mít možnost navštívit Muzeum voskových figurín Madame Tussauds. 
 • Až si prohlédnete figuríny, projdete se k sídlu královny - Buckinghamskému paláci. Poté se přesunete přes slavné Trafalgar Square, náměstí Leicester Square a Picadilly Circus do čtvrti zábavy Soho a Čínské čtvrti. 
 • Následuje volný program na Oxford Street s možností nakoupit k Vánocům to, co vám ještě chybí. Případně můžete nahlédnout na vánoční trhy v Hyde Parku. Ochutnejte místní dobroty a nasajte vánoční atmosféru.
 • Před odjezdem se projedete po nábřeží řeky Temže s výhledem na vánoční osvětlené město.

5. den - Příjezd do ČR

 • V odpoledních hodinách přijezd do ČR. 

Cena obsahuje

doprava autobusem
2x ubytování v hotelu***
2x snídaně formou bufetu
Služby průvodce
trajekt (Calais - Dover a zpět)
zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

vstupy v rámci programu
pobytová taxa včetně parkovného a vjezdu do Londýna 5 GBP/os./noc

Tento zájezd pořádá METAL-FRUT, spol. s r.o. (IČO: 46904280)

3
shutterstock_327268 - uprava
shutterstock_351622814 - uprava
shutterstock_482964982
shutterstock_731726488 - uprava
PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...